Ads Auto Nemenčinė

(Oniksas CUP, 2019 m. pirmenybės)
Vidutinis amžius: 41.70

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Eugenijus LarkinasVartininkas1981-05-19000
Vitalij GrinevskijGynėjas1980-07-28000
Eduard GrochackijGynėjas1980-01-09000
Kazimir JackevičGynėjas1972-06-28300
Erik ZamaraGynėjas1992-08-30100
Jurijus LabutisGynėjas1980-06-16000
Andžej RynkevičGynėjas1978-10-25000
Miroslav ValentinovičGynėjas1970-04-30200
Maksim ZamaraSaugas1998-11-03000
Konstantin BorunovSaugas1984-11-05400
Vitalij BabičSaugas1980-06-26000
Ryšard SuchodolskiSaugas1976-12-09100
Vladimiras PivovarasSaugas1978-12-06000
Jevgenij GrochackijSaugas1981-07-27500
Vladislav GrochackijSaugas1986-12-09200
Andžej ŠčepakovSaugas1977-09-151300
Denis KondratovičSaugas1979-08-11300
Robert BovsevičPuolėjas1993-03-21200
Arūnas AnusevičiusPuolėjas1984-03-09000
Vasilij BarnaPuolėjas1992-10-26000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Oniksas CUP2024 m. turnyrasAds Auto Nemenčinė103200Detali istorija
Oniksas CUP2023 m. turnyrasAds Auto Nemenčinė102000Detali istorija
Oniksas CUP2020 m. turnyrasAds Auto Nemenčinė102500Detali istorija
Oniksas CUP2019 m. pirmenybėsAds Auto Nemenčinė103600Detali istorija
Oniksas CUP2018 m. pirmenybėsAds Auto Nemenčinė101900Detali istorija
Oniksas CUP2017 m. sezonasAds Auto Nemenčinė101810Detali istorija
Oniksas CUP2016 m. sezonasAds Auto Nemenčinė121200Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado110060+63
2FK Alytis110062+43
3FK Fortitudo110064+23
4FK Eagle Team - Setaltas110053+23
5FK Grija2101109+13
6FK Dinamika210168-23
7FC Žalia Raudona210168-23
8FM Vilniaus Vytis100136-30
9VU MIF200259-40
10VRFM100126-40

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 2

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ernest Plavskij Komanda:FK Grija
4 Varžybų:2
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
3 Varžybų:2
Augustas Trinkūnas Komanda:FK Alytis
2 Varžybų:1
Osvaldas Čipkus Komanda:El Dorado
2 Varžybų:1
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
2 Varžybų:1
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
2 Varžybų:1
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
2 Varžybų:1
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
2 Varžybų:2
Paulius Obolevičius Komanda:El Dorado
2 Varžybų:1
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
2 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Vaidotas Jarašius Komanda:VU MIF
0 1
Rimvydas Strazdas Komanda:El Dorado
0 1
Marius Škadauskas Komanda:FC Žalia Raudona
0 1
Balandis   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Mūsų partneriai: