Kazlų Rūda

(Marijampolė 7x7, 2019 metų sezonas)
Vidutinis amžius: 23.35


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Evaldas VyšniauskasVartininkas000
Osvaldas ŠarauskasGynėjas1200
Edgaras JokubauskisGynėjas000
Ramūnas MačežinskasGynėjas1600
Edvardas KaptainisGynėjas100
Ignas PačėsaSaugas000
Dominykas GirdvainisSaugas300
Deividas PlečkaitisSaugas610
Jonas BlažysSaugas200
Lukas RuseckasSaugas900
Aurelijus JakelaitisSaugas100
Eugenijus BesarabovasSaugas200
Kristupas BesarabovasSaugas000
Tomas RaštutisSaugas2001-10-29700
Lukas VaitukaitisSaugas100
Ignas RaštutisPuolėjas2000-03-201301
Airidas SidaravičiusPuolėjas2002-03-25100
Lukas Karpavičius Puolėjas1999-07-11000

Sezono įvykiai (Marijampolė 7x7, 2019 metų sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12019-02-191Pilviškiai - Kazlų Rūda0:30
22019-02-212Kazlų Rūda - Širvinta9:5
32019-02-253Švyturys - Ipukis - Kazlų Rūda3:0
42019-02-284Kazlų Rūda - FMK Grifas6:4
52019-03-045Sūduviukas - Kazlų Rūda1:11
62019-03-127Kazlų Rūda - FA Marijampolės City1:4
72019-03-148Sveikata B - Kazlų Rūda2:1
82019-03-189Kazlų Rūda - Eurostandartas5:4
92019-03-211/4 finaloKazlų Rūda - Eurostandartas7:4
102019-03-251/2 finaloFA Marijampolės City - Kazlų Rūda1:2
112019-03-28finalasKazlų Rūda - Švyturys - Ipukis2:3

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Marijampolė 7x72019 metų sezonasKazlų Rūda117411Detali istorija
Marijampolė 7x72017 m. pirmenybėsKazlų Rūda123060Detali istorija
Marijampolė 7x72016m. pirmenybėsKazlų Rūda145960Detali istorija
Marijampolės MFL2018 m. pirmenybėsKazlų Rūda2000Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FC Žalia Raudona110062+43
2FK Fortitudo110064+23
3FK Dinamika110042+23
4FM Vilniaus Vytis00000000
5FK Alytis00000000
6FK Eagle Team - Setaltas00000000
7El Dorado00000000
8FK Grija100146-20
9VU MIF100124-20
10VRFM100126-40

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 1

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
3 Varžybų:1
Ernest Plavskij Komanda:FK Grija
2 Varžybų:1
Ernestas Pilypas Komanda:FK Fortitudo
2 Varžybų:1
Daniel Gunevič Komanda:FK Dinamika
2 Varžybų:1
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
2 Varžybų:1
Edvardas Nuobara Komanda:FK Dinamika
2 Varžybų:1
Svajūnas Čyžas Komanda:FK Grija
1 Varžybų:1
Rolandas Leliukas Komanda:FK Fortitudo
1 Varžybų:1
Rokas Masenzovas Komanda:FK Grija
1 Varžybų:1
Viliam Novicki Komanda:VRFM
1 Varžybų:1

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Marius Škadauskas Komanda:FC Žalia Raudona
0 1
Balandis   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Mūsų partneriai: