SFK Novovileisk

(MFL, 2019 metų sezonas)
Komandos treneris: Arsenij Buinickij

Vidutinis amžius: 28.99

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Zbignev LinakVartininkas1982-07-30000
Pavel AbragimovičVartininkas1986-11-08010
Edvinas MackevičVartininkas1997-09-07000
Gabriel Marsagišvili-HomerGynėjas1991-05-08130
Denis AksionovGynėjas2002-02-18910
Robertas JaristoGynėjas1999-02-11000
Marek FilistovičiusGynėjas2000-03-08000
Patrik Marsagišvili - HomerGynėjas1990-02-19100
Marijan NevedomskijGynėjas1999-05-04600
Artur OstrouchGynėjas1989-03-11310
Rimas JaneckijGynėjas1996-10-02100
Andžej LisovskijSaugas2000-09-25000
Kiril VilkinSaugas1986-09-26310
Marek RasinskijSaugas1991-08-14710
Deivydas DziusSaugas1998-10-111800
Edgar MetlinskijPuolėjas2000-02-14000
Jan StefanovičPuolėjas1991-01-18000
Lukas KaziukevičiusPuolėjas2002-05-08720
Sergej ListopadovPuolėjas1991-01-20110
Artūr SikorskijPuolėjas1990-11-09000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2023 metų sezonasSFK Novovileisk216380Detali istorija
MFL2022 metų sezonasSFK Novovileisk1879101Detali istorija
MFL2021 metų sezonasSFK Novovileisk228831Detali istorija
MFL2020 metų sezonasSFK Novovileisk206740Detali istorija
MFL2019 metų sezonasSFK Novovileisk2258121Detali istorija
MFL Taurė2023 metaiSFK Novovileisk2400Detali istorija
MFL Taurė2022 metaiSFK Novovileisk2700Detali istorija
MFL Taurė2019 metaiSFK Novovileisk1100Detali istorija
MFL Supertaurė2023 metaiSFK Novovileisk1120Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado87013214+1821
2FK Eagle Team - Setaltas86023120+1118
3FK Alytis85123622+1416
4VRFM84132824+413
5FC Žalia Raudona84133027+313
6FK Fortitudo83322720+712
7FK Grija84043431+312
8FM Vilniaus Vytis82152745-187
9FK Dinamika81072046-263
10VU MIF80171834-161

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 10

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
10 Varžybų:6
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
10 Varžybų:7
Titas Vitukynas Komanda:FK Alytis
8 Varžybų:7
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
8 Varžybų:8
Artūras Borščevskis Komanda:FK Grija
8 Varžybų:8
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
7 Varžybų:7
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
7 Varžybų:8
Ernestas Pilypas Komanda:FK Fortitudo
7 Varžybų:8
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
7 Varžybų:7
Simas Kartočius Komanda:FK Fortitudo
6 Varžybų:7

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
1 1
Marius Linkevičius Komanda:FK Alytis
0 2
Edgard Karužel Komanda:FK Grija
0 2
Robert Šuškevič Komanda:FC Žalia Raudona
0 2
Viačeslav Rodevič Komanda:VRFM
0 2
Rolandas Leliukas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Romuald Kliukoit Komanda:FK Grija
1 0
Birželis   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: