FC Žalia Raudona

(MFL, 2019 metų sezonas)
Vidutinis amžius: 34.68

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
13Utku BoyraVartininkas1991-07-22000
1Sigitas StasevičiusVartininkas1964-02-26000
9Raimundas KeršulisGynėjas1994-02-09000
Jaroslavas MedvedevasGynėjas1978-11-26100
4Tadas ŠlimasGynėjas1993-06-06000
2Ignas StasevičiusGynėjas1989-05-31011
6Rokas StasevičiusGynėjas1995-07-07020
19Rafael MamedovGynėjas1980-01-05000
Arnas GrygalisGynėjas1996-04-17300
12Vaidas MelnikasGynėjas1990-02-20000
11Linas DabriškaGynėjas1986-04-13000
10Arnas MikelionisGynėjas1992-09-06000
16Virgilijus ŽutautasSaugas1960-03-25000
7Paulius LingysSaugas1989-07-14000
5Augustinas TrinkūnasSaugas1989-11-261210
Marius ŠkadauskasSaugas1991-07-22810
Mantas PerednisSaugas1994-10-01210
Kostas StrielkūnasSaugas1998-01-26000
Domas JunčaPuolėjas1998-01-111040
15Ignas BrazinskasPuolėjas1998-07-29430
Tomas ArėškaPuolėjas1998-02-271300
14Arnas ŠukysPuolėjas1991-08-15200
18Gediminas AismontasPuolėjas1992-05-19000
Kęstutis PlatūkisPuolėjas1997-05-04400
17Ronaldas NagrockisPuolėjas1985-05-08400


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2023 metų sezonasFC Žalia Raudona187482Detali istorija
MFL2022 metų sezonasFC Žalia Raudona187751Detali istorija
MFL2021 metų sezonasFC Žalia Raudona227330Detali istorija
MFL2020 metų sezonasFC Žalia Raudona204032Detali istorija
MFL2019 metų sezonasFC Žalia Raudona2263131Detali istorija
MFL2018 metų sezonasFC Žalia Raudona226530Detali istorija
MFL Taurė2023 metaiFC Žalia Raudona1120Detali istorija
MFL Taurė2022 metaiFC Žalia Raudona51420Detali istorija
MFL Taurė2019 metaiFC Žalia Raudona1100Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1SKK Oniksas65103116+1516
2Ads Auto Nemenčinė62042117+46
3Žvėryno bulls42021412+26
4FK Eksperimentas41121221-94
5WorldOne United210179-23
6Inter Vilnius2002515-100

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 3

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Jevgenij Učajev Komanda:SKK Oniksas
9 Varžybų:4
Liudas Višniovas Komanda:Ads Auto Nemenčinė
5 Varžybų:6
Nedas Suokas Komanda:Žvėryno bulls
4 Varžybų:3
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
4 Varžybų:6
Volodymyr Chimarenko Komanda:FK Eksperimentas
4 Varžybų:4
Darius Šablinskij Komanda:Ads Auto Nemenčinė
4 Varžybų:6
Deividas Linauskas Komanda:SKK Oniksas
3 Varžybų:2
Daniel Tarasevič Komanda:Ads Auto Nemenčinė
3 Varžybų:6
Dominykas Staškevič Komanda:Žvėryno bulls
3 Varžybų:4
Kristian Tankevic Komanda:WorldOne United
3 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Kovas   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Mūsų partneriai: