SFK Novovileisk

(MFL Taurė, 2019 metai)
Komandos treneris: Arsenij Buinickij

Vidutinis amžius: 25.06

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Zbignev LinakVartininkas1982-07-30000
Pavel AbragimovičVartininkas1986-11-08000
Marijan NevedomskijGynėjas1999-05-04100
Gabriel Marsagišvili-HomerGynėjas1991-05-08000
Maksim AsačiovGynėjas2001-08-18000
Denis AksionovGynėjas2002-02-18000
Robertas JaristoGynėjas1999-02-11000
Marek FilistovičiusGynėjas2000-03-08000
Artur OstrouchGynėjas1989-03-11000
Edvard BorodkoGynėjas2000-05-01000
Andrej ZanjevGynėjas2001-03-10000
Marek RasinskijSaugas1991-08-14000
Ernest LovkisSaugas2000-08-24000
Vladislav PetkevičSaugas2000-03-16000
Andžej LisovskijSaugas2000-09-25000
Deivydas DziusSaugas1998-10-11000
Ernest ČerniavskijSaugas2000-05-23000
Jan StefanovičPuolėjas1991-01-1817080000
Lukas KaziukevičiusPuolėjas2002-05-08000
Sergej Listopadov Puolėjas1991-01-20000
Artūr PavlovskijPuolėjas1995-11-13000
Edgar MetlinskijPuolėjas2000-02-14000

Sezono įvykiai (MFL Taurė, 2019 metai)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12019-05-311/8 finaloFSB Zenitas - SFK Novovileisk4:1

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2021 metų sezonasSFK Novovileisk226831Detali istorija
MFL2020 metų sezonasSFK Novovileisk206740Detali istorija
MFL2019 metų sezonasSFK Novovileisk2258121Detali istorija
MFL Taurė2019 metaiSFK Novovileisk1100Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team1812339150+4139
2FK Fortitudo1812247642+3438
3Maracana188286574-926
4FC IndEx187385569-1424
5FK Dinamika1871107383-1022
6SKK Oniksas - TEC186396678-1221
7FK Rytas1861115172-2119
8El Dorado1853103746-918

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
26 Varžybų:15
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
20 Varžybų:15
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
18 Varžybų:13
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
18 Varžybų:15
Justinas Baltrimavičius Komanda:FK Dinamika
17 Varžybų:11
Laurynas Danielius Komanda:FK Fortitudo
16 Varžybų:18
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
16 Varžybų:14
Vitalij Zubko Komanda:FK Dinamika
14 Varžybų:13
Darius Jankovskij Komanda:FK Dinamika
14 Varžybų:15
Albertas Šaveiko Komanda:FK Rytas
13 Varžybų:13

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ignas Griškonis Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 4
Robertas Vrublevskis Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Dmitrij Raksa Komanda:FC IndEx
0 3
Darius Baltiejus Jr Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 3
Saulius Legetavičius Komanda:Maracana
1 1
Vilius Jankūnas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 1
Ilgar Tanriverdijev Komanda:Maracana
1 1
Matas Venslauskas Komanda:FK Fortitudo
1 1
Giedrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
0 2
Rūgsėjis   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Mūsų partneriai: