Baltic Transline

(Kauno MFL, 2019 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 32.46


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Justinas PalionisVartininkas1989-12-23000
Deividas KurpisVartininkas200
Armantas SlaninaVartininkas1998-07-14100
Arnoldas BendaravičiusGynėjas1990-05-05000
Povilas MinkevičiusGynėjas1989-02-20010
Lukas TrijonisGynėjas1996-07-25200
Audrius PetraškaGynėjas1987-03-13010
Giedrius RibinskasGynėjas1989-08-30000
Augustas MikalonisGynėjas1994-06-19000
Andrius PetraškaGynėjas1989-10-19000
Adomas SinkevičiusSaugas1997-12-15000
Laimonas PetraitisSaugas1998-02-24010
Karolis GrefasSaugas1991-04-08000
Nerijus JurkonisSaugas1987-07-05000
Eligijus LipskisSaugas100
Andrius BendaravičiusSaugas1988-10-19000
Žilvinas RamanauskasSaugas1991-05-19300
Dovydas MonkusSaugas1992-07-02700
Julius StonkusSaugas1997-12-17500
Andrius AleknaPuolėjas1985-06-26510


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL2020 m. sezonasBaltic Transline121482Detali istorija
Kauno MFL2019 m. sezonasBaltic Transline122640Detali istorija
Kauno MFL2018 m. sezonasBaltic Transline1214131Detali istorija
Kauno MFL2017 m. sezonasBaltic Transline122560Detali istorija
Kauno MFL2016 m. sezonasBaltic Transline92111Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Fortitudo00000000
2FM Vilniaus Vytis00000000
3FK Tornado00000000
4FK Riešė00000000
5FK Vilnoja00000000
6FK Alytis00000000
7VRFM00000000
8MSC00000000
9FK Eksperimentas00000000
10WorldOne United00000000
11FK Eagle Team - Setaltas00000000
12FC Žalia Raudona00000000
13FK Grija00000000
14FK Contra - Prima Line00000000
15FK Joga Bonito00000000
16El Dorado00000000
17FK Dinamika00000000
18VU MIF00000000
19FK Maraksis00000000
20Inter Vilnius00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 1
DataŠeimininkaiRSvečiai

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Tomas Arėška Komanda:FC Žalia Raudona
4 Varžybų:1
Arnoldas Arbočius Komanda:FK Alytis
2 Varžybų:1
Titas Vitukynas Komanda:FK Alytis
2 Varžybų:1
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
2 Varžybų:1
Emil Borovik Komanda:FK Joga Bonito
2 Varžybų:1
Andrea Pignatelli Komanda:Inter Vilnius
1 Varžybų:1
Marius Škadauskas Komanda:FC Žalia Raudona
1 Varžybų:1
Martynas Bačko Komanda:MSC
1 Varžybų:1
Normanas Staniulis Komanda:FK Alytis
1 Varžybų:1
Aleksandr Lebedev Komanda:FK Tornado
1 Varžybų:1

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Birželis   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: