Pozityvūs

(Kauno MFL, 2019 m. sezonas)

Komandos vadovas: Laimonas Sūdžius

Vidutinis amžius: 31.24


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
19Ignas RaštutisVartininkas2000-03-20185781610
1Mindaugas DaniūnasVartininkas1989-05-0417588000
Domantas ČibirasGynėjas1997-01-1319177000
18Raimondas PerednisGynėjas1986-07-0917680000
Arvydas VidutisGynėjas1969-07-0217785100
11Renatas DranginisGynėjas1977-05-3018086000
15Laimonas SūdžiusGynėjas1966-10-1518080000
Andrius DaniūnasGynėjas1995-10-0818086000
13Romanas IngaunisGynėjas1985-10-2517770112
12Deividas KreičmonasGynėjas1993-07-2218678000
46Vidmantas BaltrušaitisGynėjas1972-03-0617080000
Džiugas AndriuškevičiusSaugas1996-08-1118882220
Skirmantas DžezulskisSaugas1996-11-0119481000
Tautvydas EidukaitisSaugas1989-06-0118483000
20Žydrūnas JuodisSaugas1992-04-2418285010
8Mindaugas EitutisSaugas1981-08-1317085000
Matas GecevičiusSaugas1997-07-2418074010
7Tomas RaštutisSaugas2001-10-29182772600
Aurimas ČernakauskasSaugas1991-10-2418081000
Lukas KarosasSaugas2003-06-2118269110
Edvinas BlekasSaugas1996-01-0917570100
Karolis GaižaitisSaugas2002-05-2918265000
Paulius SirotavičiusPuolėjas1995-05-1319080520
16Dovydas PociūnasPuolėjas1995-11-0118680000
21Eivydas BučelisPuolėjas1991-12-1117268000
5Gytis GarbačiauskasPuolėjas1996-10-3018694000
10Paulius ŽukovasPuolėjas1999-05-2917369000
4Mantas MykolaitisPuolėjas1996-03-0417772100

Sezono įvykiai (Kauno MFL, 2019 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12019-06-091FK Nadruvis - Pozityvūs2:4
22019-06-303Pozityvūs - Baltic Transline4:1
32019-07-074FC Garliavos United - Pozityvūs3:5
42019-07-145Pozityvūs - Šturmas2:7
52019-07-216Pozityvūs - Sparta1:2
62019-07-287Pozityvūs - Ruedus3:1
72019-08-048Pozityvūs - FK Nadruvis6:1
82019-08-119Ruedus - Pozityvūs1:9
92019-08-1810Sparta - Pozityvūs0:6
102019-08-25Baltic Transline - Pozityvūs2:6
112019-09-01Šturmas - Pozityvūs2:8
122019-09-15FC Garliavos United - Pozityvūs2:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL2020 m. sezonasPozityvūs1238131Detali istorija
Kauno MFL2019 m. sezonasPozityvūs125492Detali istorija
Kauno MFL2018 m. sezonasPozityvūs1218170Detali istorija
Kauno MFL2017 m. sezonasPozityvūs1229132Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1511047524+5133
2GREEN TOWN - FK Eagle Team1510057539+3630
3FK Alytis158076461+324
4FK Dinamika158076877-924
5FK Fortitudo157264849-123
6FK Vilniečiai156094561-1618
7FK Rytas155283746-917
8FK TEC1530123489-559

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 15

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
28 Varžybų:13
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
24 Varžybų:12
Paulius Sakalis Komanda:FK Alytis
14 Varžybų:11
Arnoldas Kunigėlis Komanda:El Dorado
13 Varžybų:7
Augustas Trinkūnas* Komanda:FK Alytis
12 Varžybų:12
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
11 Varžybų:9
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
11 Varžybų:15
Justinas Baltrimavičius Komanda:El Dorado
9 Varžybų:10
Marius Linkevičius* Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
9 Varžybų:10
Ruslan Tamilin Komanda:FK Vilniečiai
9 Varžybų:13

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Arnoldas Arbočius Komanda:FK Alytis
0 3
Martynas Rašinskas Komanda:El Dorado
0 3
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
1 1
Justinas Baltrimavičius Komanda:El Dorado
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Povilas Malinauskas Komanda:FK Dinamika
0 2
Augustas Trinkūnas* Komanda:FK Alytis
1 0
Sergej Viliavin Komanda:FK Dinamika
1 0
Andžej Zenovič Komanda:FK Rytas
0 1
Roman Danilčev Komanda:FK Vilniečiai
0 1
Rugpjūtis   2022
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Mūsų partneriai: