Ads Auto Nemenčinė

(Oniksas CUP, 2020 m. turnyras)
Vidutinis amžius: 38.49

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Edgaras NoreikiaVartininkas2005-06-07000
Kazimir JackevičGynėjas1972-06-28000
Vitalij GrinevskijGynėjas1980-07-28200
Erik ZamaraGynėjas1992-08-30300
Eduard GrochackijGynėjas1980-01-09000
Jurijus LabutisGynėjas1980-06-16000
Miroslav ValentinovičGynėjas1970-04-30000
Denis KondratovičSaugas1979-08-11000
Vitalij TimašovSaugas1974-07-16000
Andžej ŠčepakovSaugas1977-09-15200
Ryšard SuchodolskiSaugas1976-12-09000
Gintaras MonkusSaugas1970-10-19000
Vladislav GrochackijSaugas1986-12-09300
Titas PivovarasSaugas2006-07-08300
Maksim ZamaraSaugas1998-11-03000
Vladimiras PivovarasSaugas1978-12-06100
Konstantin BorunovSaugas1984-11-05000
Jevgenij GrochackijSaugas1981-07-27200
David RynkevičPuolėjas2003-05-15000
Arūnas AnusevičiusPuolėjas1984-03-09400
Emil GrochackijPuolėjas2005-05-03100
Vasilij BarnaPuolėjas1992-10-26000
Robert BovsevičPuolėjas1993-03-21400


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Oniksas CUP2024 m. turnyrasAds Auto Nemenčinė103200Detali istorija
Oniksas CUP2023 m. turnyrasAds Auto Nemenčinė102000Detali istorija
Oniksas CUP2020 m. turnyrasAds Auto Nemenčinė102500Detali istorija
Oniksas CUP2019 m. pirmenybėsAds Auto Nemenčinė103600Detali istorija
Oniksas CUP2018 m. pirmenybėsAds Auto Nemenčinė101900Detali istorija
Oniksas CUP2017 m. sezonasAds Auto Nemenčinė101810Detali istorija
Oniksas CUP2016 m. sezonasAds Auto Nemenčinė121200Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Fortitudo00000000
2FM Vilniaus Vytis00000000
3FK Tornado00000000
4FK Riešė00000000
5FK Vilnoja00000000
6FK Alytis00000000
7VRFM00000000
8MSC00000000
9FK Eksperimentas00000000
10WorldOne United00000000
11FK Eagle Team - Setaltas00000000
12FC Žalia Raudona00000000
13FK Grija00000000
14FK Contra - Prima Line00000000
15FK Joga Bonito00000000
16El Dorado00000000
17FK Dinamika00000000
18VU MIF00000000
19FK Maraksis00000000
20Inter Vilnius00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 1
DataŠeimininkaiRSvečiai

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Tomas Arėška Komanda:FC Žalia Raudona
4 Varžybų:1
Arnoldas Arbočius Komanda:FK Alytis
2 Varžybų:1
Titas Vitukynas Komanda:FK Alytis
2 Varžybų:1
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
2 Varžybų:1
Emil Borovik Komanda:FK Joga Bonito
2 Varžybų:1
Andrea Pignatelli Komanda:Inter Vilnius
1 Varžybų:1
Marius Škadauskas Komanda:FC Žalia Raudona
1 Varžybų:1
Martynas Bačko Komanda:MSC
1 Varžybų:1
Normanas Staniulis Komanda:FK Alytis
1 Varžybų:1
Aleksandr Lebedev Komanda:FK Tornado
1 Varžybų:1

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Birželis   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: