Baltic Transline

(Kauno MFL, 2020 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 31.07


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
0Ernestas BernotaVartininkas1994-04-02000
Deividas KurpisVartininkas110
Gediminas LaukevičiusVartininkas1988-08-13000
Justinas PalionisVartininkas1989-12-23000
Arnoldas BendaravičiusGynėjas1990-05-05010
Tomas KrunkaitisGynėjas1993-02-18032
Karolis ViselgaGynėjas1998-12-28010
Giedrius RibinskasGynėjas1989-08-30000
Povilas MinkevičiusGynėjas1989-02-20000
Lukas TrijonisGynėjas1996-07-25200
Mindaugas MinevičiusSaugas1998-06-25000
Žilvinas RamanauskasSaugas1991-05-19000
Augustas LapūnasSaugas1997-04-30100
Laimonas PetraitisSaugas1998-02-24000
Adomas SinkevičiusSaugas1997-12-15100
Andrius BendaravičiusSaugas1988-10-19200
Julius StonkusSaugas1997-12-17210
Dovydas MonkusSaugas1992-07-02500
Eligijus LipskisSaugas010
Andrius AleknaPuolėjas1985-06-26000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL2020 m. sezonasBaltic Transline121482Detali istorija
Kauno MFL2019 m. sezonasBaltic Transline122640Detali istorija
Kauno MFL2018 m. sezonasBaltic Transline1214131Detali istorija
Kauno MFL2017 m. sezonasBaltic Transline122560Detali istorija
Kauno MFL2016 m. sezonasBaltic Transline92111Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado110060+63
2FK Alytis110062+43
3FK Fortitudo110064+23
4FK Eagle Team - Setaltas110053+23
5FK Grija2101109+13
6FK Dinamika210168-23
7FC Žalia Raudona210168-23
8FM Vilniaus Vytis100136-30
9VU MIF200259-40
10VRFM100126-40

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 2

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ernest Plavskij Komanda:FK Grija
4 Varžybų:2
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
3 Varžybų:2
Augustas Trinkūnas Komanda:FK Alytis
2 Varžybų:1
Osvaldas Čipkus Komanda:El Dorado
2 Varžybų:1
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
2 Varžybų:1
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
2 Varžybų:1
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
2 Varžybų:1
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
2 Varžybų:2
Paulius Obolevičius Komanda:El Dorado
2 Varžybų:1
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
2 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Vaidotas Jarašius Komanda:VU MIF
0 1
Rimvydas Strazdas Komanda:El Dorado
0 1
Marius Škadauskas Komanda:FC Žalia Raudona
0 1
Balandis   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Mūsų partneriai: