Pozityvūs

(Kauno MFL, 2020 m. sezonas)

Komandos vadovas: Laimonas Sūdžius

Vidutinis amžius: 31.05


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Rytis DubininkasVartininkas1974-03-2817890010
Arvydas VidutisGynėjas1969-07-0217785000
13Romanas IngaunisGynėjas1985-10-2517770020
Rytis NedzveckasGynėjas1999-03-0317675100
Ignas SamajauskasGynėjas1993-02-041809000
Gražvydas SaveljavasGynėjas1996-12-2618874010
11Renatas DranginisGynėjas1977-05-3018086000
15Laimonas SūdžiusGynėjas1966-10-1518080000
Povilas AndriukevičiusGynėjas1991-11-1017472000
Egidijus PašukevičiusGynėjas1986-02-0318575020
Vytautas MilašiusGynėjas1990-03-1819273000
Lukas MacijauskasGynėjas1995-08-0817878000
Rimvydas KarsokasGynėjas1997-04-0518586010
Linas ValentikonisSaugas1991-10-0718882000
Aleksas SamuščenkoSaugas1996-04-0817473000
Matas GecevičiusSaugas1997-07-2418074921
20Žydrūnas JuodisSaugas1992-04-2418285000
Skirmantas DžezulskisSaugas1996-11-0119481200
Džiugas AndriuškevičiusSaugas1996-08-1118882200
Lukas KarosasSaugas2003-06-2118269100
Artūras BubnysSaugas1991-09-1218783000
Justas JuozelskisPuolėjas2000-09-0718671100
10Paulius ŽukovasPuolėjas1999-05-2917369200
Paulius SirotavičiusPuolėjas1995-05-13190801830
4Mantas MykolaitisPuolėjas1996-03-0417772210
Paulius GiedraitisPuolėjas1995-08-2318281000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL2020 m. sezonasPozityvūs1238131Detali istorija
Kauno MFL2019 m. sezonasPozityvūs125492Detali istorija
Kauno MFL2018 m. sezonasPozityvūs1218170Detali istorija
Kauno MFL2017 m. sezonasPozityvūs1229132Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team109016121+4027
2FK Alytis107035033+1721
3El Dorado106043719+1818
4FK Rytas104153031-113
5FK Fortitudo104152538-1313
6FK Vilniečiai104063438-412
7FK Dinamika103073861-239
8FK TEC102082761-346

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 10

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
22 Varžybų:8
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
12 Varžybų:8
Augustas Trinkūnas* Komanda:FK Alytis
11 Varžybų:9
Paulius Sakalis Komanda:FK Alytis
10 Varžybų:8
Justinas Baltrimavičius Komanda:El Dorado
8 Varžybų:9
Marius Linkevičius* Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
8 Varžybų:8
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
8 Varžybų:8
Valdemar Šaveiko Komanda:FK TEC
7 Varžybų:4
Viačeslav Rodevič Komanda:FK Vilniečiai
7 Varžybų:7
Ruslan Tamilin Komanda:FK Vilniečiai
7 Varžybų:10

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
1 1
Martynas Rašinskas Komanda:El Dorado
0 2
Justinas Baltrimavičius Komanda:El Dorado
0 2
Povilas Malinauskas Komanda:FK Dinamika
0 2
Sergej Viliavin Komanda:FK Dinamika
1 0
Augustas Trinkūnas* Komanda:FK Alytis
1 0
Arnoldas Arbočius Komanda:FK Alytis
0 1
Daniel Gunevič Komanda:FK Dinamika
0 1
Jurijus Miežonis Komanda:FK Vilniečiai
0 1
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 1
Birželis   2022
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Mūsų partneriai: