FSB Zenitas

(MFL Taurė, 2020 metai)


Vidutinis amžius: 29.59

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Ilja BitarishviliVartininkas1996-10-31000
Artūr DubovskichVartininkas1993-04-10000
5Robert KomoliubioGynėjas1995-05-04000
2Deimontas ŽuralovičiusGynėjas1997-04-18000
4Arnold ŠvaikovskijGynėjas1997-01-09000
11Raimund AndruškevičGynėjas1997-03-17000
23Martynas TraskovskijGynėjas1997-06-23000
17Robert FedorovičGynėjas1997-01-17000
1Ernest StupakGynėjas1997-02-13000
21Samir MustafajevGynėjas1988-07-22000
3Oleg KorsakGynėjas1987-06-28000
24Roman DanilčevSaugas1990-12-04000
11Tomas RudzianecSaugas1992-01-29000
19Artur SerikovSaugas1994-01-21000
77Mark BogdevičSaugas1996-07-02000
Tomaš KorkutSaugas1995-01-07100
Daniel GuleckijSaugas1999-04-04000
7Nikita TichonovPuolėjas1997-06-10100
15Davit GabrielyanPuolėjas1992-12-14000
14Nikita VerbickijPuolėjas1999-12-20000
Viačeslav RodevičPuolėjas1986-03-30100
8Arnold BeperščPuolėjas1995-05-07000

Sezono įvykiai (MFL Taurė, 2020 metai)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12020-09-081/4 finaloMaracana - FSB Zenitas9:3

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2020 metų sezonasFSB Zenitas207381Detali istorija
MFL2019 metų sezonasFSB Zenitas2269251Detali istorija
MFL2018 metų sezonasFSB Zenitas2263100Detali istorija
MFL2017 metų sezonasFSB Zenitas92470Detali istorija
MFL Taurė2020 metaiFSB Zenitas1300Detali istorija
MFL Taurė2019 metaiFSB Zenitas3951Detali istorija
Vasaros MFL2017 m. vasaraFSB Zenitas81820Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado110060+63
2FK Alytis110062+43
3FK Fortitudo110064+23
4FK Eagle Team - Setaltas110053+23
5FK Grija2101109+13
6FK Dinamika210168-23
7FC Žalia Raudona210168-23
8FM Vilniaus Vytis100136-30
9VU MIF200259-40
10VRFM100126-40

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 2

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ernest Plavskij Komanda:FK Grija
4 Varžybų:2
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
3 Varžybų:2
Augustas Trinkūnas Komanda:FK Alytis
2 Varžybų:1
Osvaldas Čipkus Komanda:El Dorado
2 Varžybų:1
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
2 Varžybų:1
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
2 Varžybų:1
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
2 Varžybų:1
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
2 Varžybų:2
Paulius Obolevičius Komanda:El Dorado
2 Varžybų:1
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
2 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Vaidotas Jarašius Komanda:VU MIF
0 1
Rimvydas Strazdas Komanda:El Dorado
0 1
Marius Škadauskas Komanda:FC Žalia Raudona
0 1
Balandis   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Mūsų partneriai: