Žvėryno bulls

(Oniksas CUP, 2023 m. turnyras)
Vidutinis amžius: 42.76

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Algimantas InčiusVartininkas1979-06-14000
Andrius JarašiūnasVartininkas1964-06-08000
Vladimir TolkačiovVartininkas1984-03-18000
Laimonas StumbrasGynėjas1980-09-15000
Andrius RakštysGynėjas1983-02-01100
Mark StaškėvičGynėjas1975-06-09000
Virginijus KunickasGynėjas1967-00-07100
Povilas SadauskasSaugas1983-01-29000
Daniel ŠaputkoSaugas1997-10-10400
Dominykas StaškevičSaugas2000-07-05100
Julius MomkusSaugas1998-02-28000
Michail TitovSaugas1980-02-25000
Jurijus NikonovasSaugas1970-04-20000
Vaidas DaugėlaSaugas1961-01-05500
Rimgaudas VaitkusSaugas1957-09-10000
Edvardas SadovskisPuolėjas1987-07-31500
Aivaras GrabliauskasPuolėjas1987-10-06400
Ignas KunickasPuolėjas1997-05-04900
Augustinas JucevičiusPuolėjas1983-12-01000
Danielius VaitkusPuolėjas1979-03-151300


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2016 metų sezonasŽvėryno bulls216790Detali istorija
MFL2015 metų sezonasŽvėryno bulls196560Detali istorija
MFL Taurė2016 metaiŽvėryno bulls41430Detali istorija
Oniksas CUP2024 m. turnyrasŽvėryno bulls103000Detali istorija
Oniksas CUP2023 m. turnyrasŽvėryno bulls104300Detali istorija
Oniksas CUP2020 m. turnyrasŽvėryno bulls104120Detali istorija
Oniksas CUP2019 m. pirmenybėsŽvėryno bulls104400Detali istorija
Oniksas CUP2018 m. pirmenybėsŽvėryno bulls103200Detali istorija
Oniksas CUP2017 m. sezonasŽvėryno bulls102821Detali istorija
Oniksas CUP2016 m. sezonasŽvėryno bulls122000Detali istorija
Oniksas CUP2015 m. sezonasŽvėryno bulls121800Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado5500228+1415
2FK Eagle Team - Setaltas65012817+1115
3FK Alytis54012014+612
4FK Fortitudo63122417+710
5FK Grija63032623+39
6FC Žalia Raudona62132122-17
7FM Vilniaus Vytis52032224-26
8VRFM52031119-86
9FK Dinamika61051530-153
10VU MIF60061328-150

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 7

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
9 Varžybų:5
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
6 Varžybų:4
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
6 Varžybų:5
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
6 Varžybų:6
Ernestas Pilypas Komanda:FK Fortitudo
6 Varžybų:6
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
6 Varžybų:6
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
5 Varžybų:5
Ernest Plavskij Komanda:FK Grija
5 Varžybų:6
Artūras Borščevskis Komanda:FK Grija
5 Varžybų:6
Edgaras Barysas Komanda:FK Alytis
5 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Rolandas Leliukas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Edgard Karužel Komanda:FK Grija
0 2
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
1 0
Romuald Kliukoit Komanda:FK Grija
1 0
Vaidotas Jarašius Komanda:VU MIF
0 1
Ernest Bublevič Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
0 1
Robert Šuškevič Komanda:FC Žalia Raudona
0 1
Augustas Trinkūnas Komanda:FK Alytis
0 1
Gegužė   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: