FK Grija

(MFL, 2023 metų sezonas)
Vidutinis amžius: 28.12

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
0Andrej PogibaVartininkas1992-04-13000
1Igor ValevičVartininkas1984-05-24010
12Jaroslav BžozovskijGynėjas1991-05-12000
14Ernestas GlavdelisGynėjas2003-08-18310
8Edgard KaruželGynėjas1994-11-23100
3Viktor KozlovGynėjas1993-05-17130
5Sergej MarkinGynėjas1986-07-31000
17Lukas AkūnisGynėjas1999-10-21000
4Artūras BurbaGynėjas1994-12-15000
6Daimonas ApitionakasSaugas1999-02-21000
25Tomas ZegalenkoSaugas1994-11-18000
11Marcin SubočSaugas2002-10-25000
10Ernestas KomarovasSaugas1996-10-23810
2Ignotas RimavičiusSaugas1999-10-08000
77Vakaris JaruševičiusSaugas2002-03-15410
26Ignas KurklietisSaugas1999-01-21000
7Artūras BorščevskisSaugas1993-06-123710
69Ernest PlavskijPuolėjas1999-07-23800
Daniel TaraševičPuolėjas2003-12-11000
18Aleksandras MininkovasPuolėjas1987-03-01800
21Deividas VaržgalysPuolėjas1997-04-07000
21Romuald KliukoitPuolėjas1996-09-192400
16Domantas BitaitisPuolėjas2002-06-10200

Sezono įvykiai (MFL, 2023 metų sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12023-04-061FK Grija - FM Vilniaus Vytis7:4
22023-04-132FK Grija - FK Tornado5:5
32023-04-203FK Grija - FK Riešė9:3
42023-04-274FK Grija - VU MIF6:3
52023-05-155FK Grija - MSC2:6
62023-05-186FK Grija - FK Eksperimentas9:3
72023-05-2510FC Žalia Raudona - FK Grija4:6
82023-06-017FK Grija - VRFM4:2
92023-06-088FK Grija - FC Žalia Raudona3:7
102023-06-159FK Grija - WorldOne United10:4
112023-06-2911MSC - FK Grija2:3
122023-07-2712FK Eksperimentas - FK Grija3:5
132023-08-1014FK Tornado - FK Grija1:4
142023-08-1715VU MIF - FK Grija5:3
152023-10-0518FK Riešė - FK Grija4:5
162023-10-1219FM Vilniaus Vytis - FK Grija6:4
172023-10-1920WorldOne United - FK Grija3:8
182023-10-2621VRFM - FK Grija1:6

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2024 metų sezonasFK Grija103942Detali istorija
MFL2023 metų sezonasFK Grija189680Detali istorija
MFL Taurė2024 metaiFK Grija1000Detali istorija
MFL Taurė2023 metaiFK Grija2510Detali istorija
MFL Supertaurė2024 metaiFK Grija2800Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Fortitudo00000000
2FM Vilniaus Vytis00000000
3FK Tornado00000000
4FK Riešė00000000
5FK Vilnoja00000000
6FK Alytis00000000
7VRFM00000000
8MSC00000000
9FK Eksperimentas00000000
10WorldOne United00000000
11FK Eagle Team - Setaltas00000000
12FC Žalia Raudona00000000
13FK Grija00000000
14FK Contra - Prima Line00000000
15FK Joga Bonito00000000
16El Dorado00000000
17FK Dinamika00000000
18VU MIF00000000
19FK Maraksis00000000
20Inter Vilnius00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 1
DataŠeimininkaiRSvečiai

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Tomas Arėška Komanda:FC Žalia Raudona
4 Varžybų:1
Arnoldas Arbočius Komanda:FK Alytis
2 Varžybų:1
Titas Vitukynas Komanda:FK Alytis
2 Varžybų:1
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
2 Varžybų:1
Emil Borovik Komanda:FK Joga Bonito
2 Varžybų:1
Andrea Pignatelli Komanda:Inter Vilnius
1 Varžybų:1
Marius Škadauskas Komanda:FC Žalia Raudona
1 Varžybų:1
Martynas Bačko Komanda:MSC
1 Varžybų:1
Normanas Staniulis Komanda:FK Alytis
1 Varžybų:1
Aleksandr Lebedev Komanda:FK Tornado
1 Varžybų:1

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Birželis   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: