FK Dinamika

(MFL Taurė, 2023 metai)
Vidutinis amžius: 36.54

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
8Sergej ViliavinVartininkas1983-11-18000
25Dainius RiškusGynėjas1984-04-25000
3Mark SoikoGynėjas1979-01-03000
17Valdemar VoiničGynėjas1983-07-17200
Viktor SkrypnishenkoGynėjas1996-02-20000
Edgaras DančenkovasGynėjas1985-06-06200
1Daniel GunevičGynėjas1992-02-20000
10Vladimir ZadneprovskijSaugas1985-04-12100
7Vitalij ZubkoSaugas1986-09-27200
33Tomas LiaskovskisSaugas1994-08-17000
Ihor PolovenchenkovSaugas1986-02-05310
77Povilas MalinauskasPuolėjas1994-10-20700
27Dariuš JankovskijPuolėjas1992-05-271000

Sezono įvykiai (MFL Taurė, 2023 metai)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12023-05-041/8 finaloFK Dinamika - FK Riešė9:5
22023-05-251/4 finaloFK Alytis - FK Dinamika2:10
32023-06-171/2 finaloFK Rytas - FK Dinamika0:8
42023-06-17finalasEl Dorado - FK Dinamika6:1

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2024 metų sezonasFK Dinamika102122Detali istorija
MFL2023 metų sezonasFK Dinamika2111620Detali istorija
MFL2022 metų sezonasFK Dinamika2110661Detali istorija
MFL2021 metų sezonasFK Dinamika2190110Detali istorija
MFL2020 metų sezonasFK Dinamika1839100Detali istorija
MFL2019 metų sezonasFK Dinamika2269143Detali istorija
MFL2018 metų sezonasFK Dinamika22143120Detali istorija
MFL Taurė2024 metaiFK Dinamika1000Detali istorija
MFL Taurė2023 metaiFK Dinamika42710Detali istorija
MFL Taurė2022 metaiFK Dinamika1200Detali istorija
MFL Taurė2019 metaiFK Dinamika31000Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado87013214+1821
2FK Eagle Team - Setaltas96123625+1119
3FK Alytis85123622+1416
4FK Fortitudo94323421+1315
5FK Grija95043935+415
6VRFM94233329+414
7FC Žalia Raudona84133027+313
8FM Vilniaus Vytis82152745-187
9FK Dinamika91082153-323
10VU MIF90182239-171

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 11

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
12 Varžybų:7
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
10 Varžybų:7
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
10 Varžybų:8
Titas Vitukynas Komanda:FK Alytis
8 Varžybų:7
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
8 Varžybų:8
Artūras Borščevskis Komanda:FK Grija
8 Varžybų:8
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
7 Varžybų:7
Ernestas Pilypas Komanda:FK Fortitudo
7 Varžybų:8
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
7 Varžybų:8
Simas Kartočius Komanda:FK Fortitudo
7 Varžybų:8

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
1 1
Marius Linkevičius Komanda:FK Alytis
0 2
Edgard Karužel Komanda:FK Grija
0 2
Viačeslav Rodevič Komanda:VRFM
0 2
Robert Šuškevič Komanda:FC Žalia Raudona
0 2
Rolandas Leliukas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Romuald Kliukoit Komanda:FK Grija
1 0
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Liepa   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Mūsų partneriai: