Ads Auto Nemenčinė

(Oniksas CUP, 2024 m. turnyras)
Vidutinis amžius: 37.00

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Roman PanasiukGynėjas1988-08-11000
Jurijus LabutisGynėjas1980-06-16000
Erik ZamaraGynėjas1992-08-30100
Vitalij GrinevskijGynėjas1980-07-28000
Evaldas CharukasGynėjas2007-05-31100
Miroslav ValentinovičGynėjas1970-04-30000
Evaldas JuškaGynėjas1970-08-24000
Kazimir JackevičGynėjas1972-06-28100
Arūnas ČekanavičiusSaugas1968-12-15200
Maksim ZamaraSaugas1998-11-03100
Daniel TarasevičSaugas2003-12-11600
Ryšard SuchodolskiSaugas1976-12-09100
Liudas VišniovasSaugas1993-09-05700
Oleg KondratovičSaugas000
Jevgenij GrochackijSaugas1981-07-27300
Aleksandr MacevičSaugas1991-04-08000
Denis KondratovičSaugas1979-08-11000
Darius ŠablinskijSaugas2000-00-00500
Arūnas AnusevičiusPuolėjas1984-03-09000
Vasilij BarnaPuolėjas1992-10-26000
Emil GrochackijPuolėjas2005-05-03300
Maksim KondratovičPuolėjas2009-06-08100


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Oniksas CUP2024 m. turnyrasAds Auto Nemenčinė103200Detali istorija
Oniksas CUP2023 m. turnyrasAds Auto Nemenčinė102000Detali istorija
Oniksas CUP2020 m. turnyrasAds Auto Nemenčinė102500Detali istorija
Oniksas CUP2019 m. pirmenybėsAds Auto Nemenčinė103600Detali istorija
Oniksas CUP2018 m. pirmenybėsAds Auto Nemenčinė101900Detali istorija
Oniksas CUP2017 m. sezonasAds Auto Nemenčinė101810Detali istorija
Oniksas CUP2016 m. sezonasAds Auto Nemenčinė121200Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado87013214+1821
2FK Eagle Team - Setaltas86023120+1118
3FK Alytis85123622+1416
4VRFM84132824+413
5FC Žalia Raudona84133027+313
6FK Fortitudo83322720+712
7FK Grija84043431+312
8FM Vilniaus Vytis82152745-187
9FK Dinamika81072046-263
10VU MIF80171834-161

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 10

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
10 Varžybų:6
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
10 Varžybų:7
Titas Vitukynas Komanda:FK Alytis
8 Varžybų:7
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
8 Varžybų:8
Artūras Borščevskis Komanda:FK Grija
8 Varžybų:8
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
7 Varžybų:7
Ernestas Pilypas Komanda:FK Fortitudo
7 Varžybų:8
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
7 Varžybų:8
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
7 Varžybų:7
Simas Kartočius Komanda:FK Fortitudo
6 Varžybų:7

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
1 1
Viačeslav Rodevič Komanda:VRFM
0 2
Rolandas Leliukas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Marius Linkevičius Komanda:FK Alytis
0 2
Edgard Karužel Komanda:FK Grija
0 2
Robert Šuškevič Komanda:FC Žalia Raudona
0 2
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Romuald Kliukoit Komanda:FK Grija
1 0
Birželis   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: