FK Tera

(Žiemos MFL, 2018 žiema)

Komandos treneris: Sergejus Vasiljevas

Vidutinis amžius: 35.52

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Danas Daunys*Gynėjas1999-07-24100
Andrejus SorokinasGynėjas1970-08-10000
Ovidijus PoželaGynėjas900
Deividas DaunysGynėjas1972-11-23000
Vilius StakutisGynėjas000
Kristis IvanauskasGynėjas1993-02-18000
Sergej VasiljevGynėjas1975-06-07100
Modestas KievinasGynėjas000
Aleksejus KliosovasGynėjas1975-10-27000
Lukas RutkauskasGynėjas1997-09-09000
Robert VoinickijGynėjas000
Vadim ŠvaikevičGynėjas1983-06-12100
Gintas IgnatavičiusGynėjas000
Igor PetrovičevGynėjas000
Sergėjus VasiljevasGynėjas200
Justas VilavičiusGynėjas1992-12-20000
Vilius RemeikaGynėjas1998-05-22000
Edvaldas SkyriusGynėjas000
Egidijus GrinisSaugas1993-06-14000
Artūras LebedevasSaugas310
Silvester KimbarSaugas1997-03-23000
Vilius JuozėnasSaugas1990-08-31000
Antanas VeličkaSaugas000
Robertas BaranovskisSaugas1992-03-07000
Edvinas BogdanovasSaugas1998-08-07100
Dmitrij LitvinovSaugas500
Liudas VeličkaPuolėjas111
Tomas SkinderPuolėjas1992-06-05000

Sezono įvykiai (Žiemos MFL, 2018 žiema)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12017-12-061FK Tera - FK Granitas 3 (dubleriai)5:4
22017-12-132FK Tera - FK Riešė1:0
32017-12-203SKK Oniksas - FK Tera5:3
42018-01-034FK Granitas 3 - FK Tera1:2
52018-01-105FK Alytis - FK Tera2:1
62018-01-176FK Tera - FK Granitas 32:8
72018-01-247FK Granitas 3 (dubleriai) - FK Tera3:3
82018-02-078FK Tera - FK Alytis3:2
92018-02-149FK Tera - SKK Oniksas3:8
102018-02-2110FK Riešė - FK Tera6:1

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Žiemos MFL2018 žiemaFK Tera102421Detali istorija
Žiemos MFL2017 žiemaFK Tera1036110Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Eagle Team - Setaltas00000000
2FC Žalia Raudona00000000
3FK Grija00000000
4FK Contra - Prima Line00000000
5FK Joga Bonito00000000
6El Dorado00000000
7FK Dinamika00000000
8VU MIF00000000
9FK Maraksis00000000
10Inter Vilnius00000000
11FK Fortitudo00000000
12FM Vilniaus Vytis00000000
13FK Tornado00000000
14FK Riešė00000000
15FK Vilnoja00000000
16FK Alytis00000000
17VRFM00000000
18MSC00000000
19FK Eksperimentas00000000
20WorldOne United00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 1
DataŠeimininkaiRSvečiai

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Tomas Arėška Komanda:FC Žalia Raudona
7 Varžybų:4
Albert Voskunovič Komanda:VRFM
6 Varžybų:3
Domas Junča Komanda:FC Žalia Raudona
5 Varžybų:4
Titas Vitukynas Komanda:FK Alytis
5 Varžybų:3
Daniel Tarasevič Komanda:FK Vilnoja
4 Varžybų:1
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
4 Varžybų:3
Simonas Stankevičus Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
4 Varžybų:3
Marius Škadauskas Komanda:FC Žalia Raudona
4 Varžybų:4
Benas Paulėkas Komanda:FK Alytis
3 Varžybų:3
Edvinas Šiukšta Komanda:FM Vilniaus Vytis
3 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Ignas Baranauskas Komanda:FC Žalia Raudona
1 0
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
1 0
Augustas Trinkūnas Komanda:FK Alytis
1 0
Albert Masliuk Komanda:VRFM
1 0
Ronaldas Nagrockis Komanda:FC Žalia Raudona
1 0
Martin Traskovskij Komanda:FK Maraksis
0 1
Tomaš Korkut Komanda:FK Maraksis
0 1
Arminas Lapinskas Komanda:FK Contra - Prima Line
0 1
Piotr Truselevič Komanda:VRFM
0 1
Ignas Vilkelis Komanda:FK Fortitudo
0 1
Liepa   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Mūsų partneriai: