Žvėryno bulls

(Oniksas CUP, 2023 m. turnyras)
Vidutinis amžius: 42.82

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Algimantas InčiusVartininkas1979-06-14000
Andrius JarašiūnasVartininkas1964-06-08000
Vladimir TolkačiovVartininkas1984-03-18000
Laimonas StumbrasGynėjas1980-09-15000
Andrius RakštysGynėjas1983-02-01100
Mark StaškėvičGynėjas1975-06-09000
Virginijus KunickasGynėjas1967-00-07100
Michail TitovSaugas1980-02-25000
Jurijus NikonovasSaugas1970-04-20000
Vaidas DaugėlaSaugas1961-01-05500
Rimgaudas VaitkusSaugas1957-09-10000
Povilas SadauskasSaugas1983-01-29000
Daniel ŠaputkoSaugas1997-10-10400
Dominykas StaškevičSaugas2000-07-05100
Julius MomkusSaugas1998-02-28000
Edvardas SadovskisPuolėjas1987-07-31500
Aivaras GrabliauskasPuolėjas1987-10-06400
Ignas KunickasPuolėjas1997-05-04900
Augustinas JucevičiusPuolėjas1983-12-01000
Danielius VaitkusPuolėjas1979-03-151300


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2016 metų sezonasŽvėryno bulls216790Detali istorija
MFL2015 metų sezonasŽvėryno bulls196560Detali istorija
MFL Taurė2016 metaiŽvėryno bulls41430Detali istorija
Oniksas CUP2024 m. turnyrasŽvėryno bulls103000Detali istorija
Oniksas CUP2023 m. turnyrasŽvėryno bulls104300Detali istorija
Oniksas CUP2020 m. turnyrasŽvėryno bulls104120Detali istorija
Oniksas CUP2019 m. pirmenybėsŽvėryno bulls104400Detali istorija
Oniksas CUP2018 m. pirmenybėsŽvėryno bulls103200Detali istorija
Oniksas CUP2017 m. sezonasŽvėryno bulls102821Detali istorija
Oniksas CUP2016 m. sezonasŽvėryno bulls122000Detali istorija
Oniksas CUP2015 m. sezonasŽvėryno bulls121800Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado87013214+1821
2FK Eagle Team - Setaltas86023120+1118
3FK Alytis85123622+1416
4VRFM84132824+413
5FC Žalia Raudona84133027+313
6FK Fortitudo83322720+712
7FK Grija84043431+312
8FM Vilniaus Vytis82152745-187
9FK Dinamika81072046-263
10VU MIF80171834-161

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 10

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
10 Varžybų:7
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
10 Varžybų:6
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
8 Varžybų:8
Titas Vitukynas Komanda:FK Alytis
8 Varžybų:7
Artūras Borščevskis Komanda:FK Grija
8 Varžybų:8
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
7 Varžybų:7
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
7 Varžybų:8
Ernestas Pilypas Komanda:FK Fortitudo
7 Varžybų:8
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
7 Varžybų:7
Simas Kartočius Komanda:FK Fortitudo
6 Varžybų:7

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
1 1
Marius Linkevičius Komanda:FK Alytis
0 2
Edgard Karužel Komanda:FK Grija
0 2
Robert Šuškevič Komanda:FC Žalia Raudona
0 2
Viačeslav Rodevič Komanda:VRFM
0 2
Rolandas Leliukas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Romuald Kliukoit Komanda:FK Grija
1 0
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Birželis   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: