FK Grija

(MFL Supertaurė, 2024 metai)
Vidutinis amžius: 29.28

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
0Andrej PogibaVartininkas1992-04-13000
1Igor ValevičVartininkas1984-05-24000
5Sergej MarkinGynėjas1986-07-31000
4Arnas ValvonisGynėjas1998-02-18100
14Ernestas GlavdelisGynėjas2003-08-18000
8Edgard KaruželGynėjas1994-11-23000
3Gytis JakubaitisGynėjas1998-07-09000
12Jaroslav BžozovskijGynėjas1991-05-12000
3Viktor KozlovGynėjas1993-05-17000
77Vakaris JaruševičiusSaugas2002-03-15000
7Artūras BorščevskisSaugas1993-06-12000
10Ernestas KomarovasSaugas1996-10-23100
25Tomas ZegalenkoSaugas1994-11-18000
11Marcin SubočSaugas2002-10-25000
21Romuald KliukoitPuolėjas1996-09-19000
69Ernest PlavskijPuolėjas1999-07-23000
18Aleksandras MininkovasPuolėjas1987-03-01300
9Svajūnas ČyžasPuolėjas1998-01-26300

Sezono įvykiai (MFL Supertaurė, 2024 metai)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12024-04-041/2 finaloFK Eagle Team - Setaltas - FK Grija3:5
22024-04-04finalasEl Dorado - FK Grija9:3

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2024 metų sezonasFK Grija103942Detali istorija
MFL2023 metų sezonasFK Grija189680Detali istorija
MFL Taurė2024 metaiFK Grija1300Detali istorija
MFL Taurė2023 metaiFK Grija2510Detali istorija
MFL Supertaurė2024 metaiFK Grija2800Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Eagle Team - Setaltas00000000
2FC Žalia Raudona00000000
3FK Grija00000000
4FK Contra - Prima Line00000000
5FK Joga Bonito00000000
6El Dorado00000000
7FK Dinamika00000000
8VU MIF00000000
9FK Maraksis00000000
10Inter Vilnius00000000
11FK Fortitudo00000000
12FM Vilniaus Vytis00000000
13FK Tornado00000000
14FK Riešė00000000
15FK Vilnoja00000000
16FK Alytis00000000
17VRFM00000000
18MSC00000000
19FK Eksperimentas00000000
20WorldOne United00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 1
DataŠeimininkaiRSvečiai

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Tomas Arėška Komanda:FC Žalia Raudona
7 Varžybų:4
Albert Voskunovič Komanda:VRFM
6 Varžybų:3
Domas Junča Komanda:FC Žalia Raudona
5 Varžybų:4
Titas Vitukynas Komanda:FK Alytis
5 Varžybų:3
Daniel Tarasevič Komanda:FK Vilnoja
4 Varžybų:1
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
4 Varžybų:3
Simonas Stankevičus Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
4 Varžybų:3
Marius Škadauskas Komanda:FC Žalia Raudona
4 Varžybų:4
Benas Paulėkas Komanda:FK Alytis
3 Varžybų:3
Edvinas Šiukšta Komanda:FM Vilniaus Vytis
3 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Ignas Baranauskas Komanda:FC Žalia Raudona
1 0
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
1 0
Augustas Trinkūnas Komanda:FK Alytis
1 0
Albert Masliuk Komanda:VRFM
1 0
Ronaldas Nagrockis Komanda:FC Žalia Raudona
1 0
Martin Traskovskij Komanda:FK Maraksis
0 1
Tomaš Korkut Komanda:FK Maraksis
0 1
Arminas Lapinskas Komanda:FK Contra - Prima Line
0 1
Piotr Truselevič Komanda:VRFM
0 1
Ignas Vilkelis Komanda:FK Fortitudo
0 1
Liepa   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Mūsų partneriai: