Varžybų informacija
SkirsnemunėŠakių AŠMFL 2015 m. sezonas
2015-05-24 14:00:00
Stadionas: Gelgaudiškio miestelio stadionas
Teisėjai:

1:2

Selteka

Šiose varžybose žaisti negali!
Kęstutis Gečas
Justas Kasparas
Justas Kasparas

Įvarčiai
Aivaras Telišauskas1:0 10:00
1:1 20:00 Romas Aukštikalnis
1:2 30:00 Mindaugas Kasparas

Įspėjimai
24:00 Deividas Vaitiekūnas
Ignas Grybas 37:00
Ignas Grybas 37:00

Varžybose dalyvavo
Arūnas Kasparavičius
Julius Pocius
Linas Sasnauskas
Vitalijus Dičmonas
Aivaras Telišauskas
Kęstutis Gečas
Gediminas Pravackas
Ignas Grybas
Gražvydas Steponaitis
Arūas Girnevičius
Deividas Vaitiekūnas
Romas Aukštikalnis
Normantas Kalibatas
Jūra Reinikovas
Virgis Kačiūnas
Mindaugas Kasparas
Tadas Kasparas
Justas Kasparas
Mindaugas Proscevičius
Deividas Colkevičius
Romas Lukošius

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2015-07-19Šakių AŠMFL2015 m. sezonasSkirsnemunė - Selteka1:6

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team21144310858+5046
2FK Fortitudo2113268553+3241
3Maracana2110297584-932
4FK Dinamika2192109096-629
5FC IndEx218496385-2228
6SKK Oniksas - TEC2173118393-1024
7El Dorado2163125058-821
8FK Rytas2162135986-2720

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 21

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
28 Varžybų:18
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
21 Varžybų:18
Justinas Baltrimavičius Komanda:FK Dinamika
21 Varžybų:14
Darius Jankovskij Komanda:FK Dinamika
21 Varžybų:18
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
19 Varžybų:14
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
19 Varžybų:17
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
18 Varžybų:17
Albertas Šaveiko Komanda:FK Rytas
17 Varžybų:15
Ignas Griškonis Komanda:SKK Oniksas - TEC
17 Varžybų:18
Laurynas Danielius Komanda:FK Fortitudo
17 Varžybų:21

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ignas Griškonis Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 4
Robertas Vrublevskis Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Saulius Legetavičius Komanda:Maracana
1 2
Giedrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
1 2
Dmitrij Raksa Komanda:FC IndEx
0 3
Darius Baltiejus Jr Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 3
Martynas Misevičius Komanda:FK Fortitudo
1 1
Matas Venslauskas Komanda:FK Fortitudo
1 1
Vilius Jankūnas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 1
Sausis   2022
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Mūsų partneriai: