Varžybų informacija
GFK Jaunimo imperijaŠakių AŠMFL 2015 m. sezonas
2015-06-28 13:00:00
Stadionas: Gelgaudiškio miestelio stadionas
Teisėjai:

1:2


Sparta

Šiose varžybose žaisti negali!
Gabrielius Kamaitis
Martynas Antanaitis

Įvarčiai
0:1 11:00 Giedrius Savukaitis
Simona Velickaite1:1 17:00
1:2 32:00 Giedrius Savukaitis

Įspėjimai
Naglis Balčiūnas

Varžybose dalyvavo
Gabrielius Kamaitis
Deividas Vizgirda
Lukas Bastys
Karolis Jurkšas
Deimantas Sluoksnaitis
Eigirdas Velička
Simanas Žurauskas
Linas Arštikaitis
Airidas Bublaitis
Naglis Balčiūnas
Ridas Martinkevičius
Simona Velickaite
Giedrius Savukaitis
Erikas Paškevičius
Mindaugas Vaičaitis
Remigijus Bunikis
Jonas Grigaitis
Lukas Damušis
Egidijus Digrys
Egidijus Šereika
Mantas Šereika
Vytautas Laurinaitis
Deividas Paškevičius
Martynas Antanaitis
Antanas Liepuonis
Rytis Gaidys
Andrius Šuopys

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2015-08-15Šakių AŠMFL2015 m. sezonasGFK Jaunimo imperija - Sparta2:2

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team1812339150+4139
2FK Fortitudo1812247642+3438
3Maracana188286574-926
4FC IndEx187385569-1424
5FK Dinamika1871107383-1022
6SKK Oniksas - TEC186396678-1221
7FK Rytas1861115172-2119
8El Dorado1853103746-918

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
26 Varžybų:15
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
20 Varžybų:15
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
18 Varžybų:13
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
18 Varžybų:15
Justinas Baltrimavičius Komanda:FK Dinamika
17 Varžybų:11
Laurynas Danielius Komanda:FK Fortitudo
16 Varžybų:18
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
16 Varžybų:14
Vitalij Zubko Komanda:FK Dinamika
14 Varžybų:13
Darius Jankovskij Komanda:FK Dinamika
14 Varžybų:15
Albertas Šaveiko Komanda:FK Rytas
13 Varžybų:13

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ignas Griškonis Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 4
Robertas Vrublevskis Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Dmitrij Raksa Komanda:FC IndEx
0 3
Darius Baltiejus Jr Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 3
Vilius Jankūnas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 1
Ilgar Tanriverdijev Komanda:Maracana
1 1
Matas Venslauskas Komanda:FK Fortitudo
1 1
Saulius Legetavičius Komanda:Maracana
1 1
Gediminas Paberžis Komanda:Maracana
0 2
Rūgsėjis   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Mūsų partneriai: