Varžybų informacija

FK Gelgaudiškis
Šakių AŠMFL 2015 m. sezonas
2015-08-02 12:00:00
Stadionas: Gelgaudiškio miestelio stadionas
Teisėjai:

3:0


SK Audra

Šiose varžybose žaisti negali!
Arvydas Rimas

Įvarčiai
Paulius Rokas1:0 12:00
Donatas Rokas2:0 25:00
Paulius Rokas3:0 35:00

Varžybose dalyvavo
Arvydas Rimas
Vidmas Žekonis
Vytautas Martinkevicius
Edvinas Žemaitis
Paulius Rokas
Donatas Rokas
Robertas Beniulis
Andrius Rimas
Linas Germanas
Ignas Samajauskas
Audrius Danielevičius
Žygimantas Endriukaitis
Aistis Matulaitis
Lukas Rekešius
Mindaugas Vaitiekaitis
Simonas Valaitis
Aurimas Janarauskas
Žilvinas Šimaitis
Egidijus Vaitiekaitis
Aivaras Žukauskas
Mindaugas Vegneris
Martynas Lozoraitis
Lukas Misevičius
Giedrius Murauskas
Mindaugas Vilkaitis
Egidijus Vaitiekaitis
Giedrius Mozūraitis
Tomas Butkus
Paulius Endriukaitis
Aurimas Švelnys
Mindaugas Ripinskas
Justas Sakalauskas

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2015-06-07Šakių AŠMFL2015 m. sezonasFK Gelgaudiškis - SK Audra4:1

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team1812339150+4139
2FK Fortitudo1812247642+3438
3Maracana188286574-926
4FC IndEx187385569-1424
5FK Dinamika1871107383-1022
6SKK Oniksas - TEC186396678-1221
7FK Rytas1861115172-2119
8El Dorado1853103746-918

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
26 Varžybų:15
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
20 Varžybų:15
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
18 Varžybų:13
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
18 Varžybų:15
Justinas Baltrimavičius Komanda:FK Dinamika
17 Varžybų:11
Laurynas Danielius Komanda:FK Fortitudo
16 Varžybų:18
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
16 Varžybų:14
Vitalij Zubko Komanda:FK Dinamika
14 Varžybų:13
Darius Jankovskij Komanda:FK Dinamika
14 Varžybų:15
Albertas Šaveiko Komanda:FK Rytas
13 Varžybų:13

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ignas Griškonis Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 4
Robertas Vrublevskis Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Dmitrij Raksa Komanda:FC IndEx
0 3
Darius Baltiejus Jr Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 3
Vilius Jankūnas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 1
Ilgar Tanriverdijev Komanda:Maracana
1 1
Matas Venslauskas Komanda:FK Fortitudo
1 1
Saulius Legetavičius Komanda:Maracana
1 1
Gediminas Paberžis Komanda:Maracana
0 2
Rūgsėjis   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Mūsų partneriai: