Apie mus
Nuostatai
Kontaktai
Tinklalaidės
Drausminės nuobaudos
Žaidėjų perėjimai
MFL Rekordai
Komandų reitingas
Teisėjai
Stadionai
MFL
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
MFL Taurė
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
MFL Supertaurė
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Kings League
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Vasaros MFL
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Žiemos MFL
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Oniksas CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Varžybų informacija
SM-2000
Marijampolė 7x7 2018 m. pirmenybės
2018-05-31 18:00:00
Stadionas:
Teisėjai:
Algirdas Karalius
14:2
SM-Širvinta
Įvarčiai
Lukas Karpavičius
1:0
Lukas Karpavičius
2:0
Lukas Karpavičius
3:0
Lukas Karpavičius
4:0
4:1
Justas Paškauskas
Paulius Liorančas
5:1
Paulius Liorančas
6:1
Lukas Karpavičius
7:1
Lukas Karpavičius
8:1
Lukas Karpavičius
9:1
9:2
Gytis Kivyta
Lukas Vaičaitis
10:2
Lukas Vaičaitis
11:2
Lukas Karpavičius
12:2
Paulius Liorančas
13:2
Paulius Liorančas
14:2
Varžybose dalyvavo
Ignas Kailius
Lukas Šalnauskas
Lukas Vaičaitis
Evaldas Anisimavičius
Lukas Dumbliauskas
Martynas Kailius
Rokas Gudelis
Adamas Vieraitis
Gytis Vieraitis
Mykolas Vidžiūnas
Mindaugas Savickas
Dominykas Ryckis
Paulius Liorančas
Benas Bubnys
Rokas Laukaitis
Deividas Karpavičius
Aivaras Kapačinskas
Ignas Kerušauskas
Tadas Račkauskas
Lukas Karpavičius
Mangirdas Gutauskas
Justas Lasevičius
Paulius Krakauskas
Ovidijus Vyšniauskas
Lukas Ališauskas
Justas Paškauskas
Ignas Vaišnys
Džiugas Armanavičius
Aurimas Vinčiauskas
Mantvydas Markūnas
Pijus Valuckas
Justas Vaišnys
Tomas Jasulevicius
Justas Česlauskas
Aurimas Vasiliauskas*
Ronaldas Paulauskas
Gytis Kivyta
Varžybų istorija
Data
Turnyras
Sezonas
Komandos
Rezultatas
2018-10-04
Marijampolė 7x7
2018 m. pirmenybės
SM-2000
-
SM-Širvinta
5:5
2018-09-06
Marijampolė 7x7
2018 m. pirmenybės
SM-2000
-
SM-Širvinta
3:1
2018-05-03
Marijampolė 7x7
2018 m. pirmenybės
SM-2000
-
SM-Širvinta
12:0
2017-10-17
Marijampolė 7x7
2017 m. pirmenybės
SM-Širvinta
-
SM-2000
0:13
2017-05-09
Marijampolė 7x7
2017 m. pirmenybės
SM-Širvinta
-
SM-2000
4:0
2016-09-05
Marijampolė 7x7
2016m. pirmenybės
SM-Širvinta
-
SM-2000
2:3
2016-05-02
Marijampolė 7x7
2016m. pirmenybės
SM-Širvinta
-
SM-2000
6:0
Turnyrinė lentelė
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
V
Komanda
R
Per
Lyg
Pra
+
-
+/-
T
1
El Dorado
1
1
0
0
6
0
+6
3
2
FK Alytis
1
1
0
0
6
2
+4
3
3
FK Fortitudo
1
1
0
0
6
4
+2
3
4
FK Eagle Team - Setaltas
1
1
0
0
5
3
+2
3
5
FK Grija
2
1
0
1
10
9
+1
3
6
FK Dinamika
2
1
0
1
6
8
-2
3
7
FC Žalia Raudona
2
1
0
1
6
8
-2
3
8
FM Vilniaus Vytis
1
0
0
1
3
6
-3
0
9
VU MIF
2
0
0
2
5
9
-4
0
10
VRFM
1
0
0
1
2
6
-4
0
Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
Turas 2
Data
Šeimininkai
R
Svečiai
2024-04-18
FM Vilniaus Vytis
3:6
FK Grija
2024-04-18
El Dorado
6:0
FC Žalia Raudona
2024-04-18
FK Dinamika
2:6
FK Alytis
2024-04-18
VU MIF
3:5
FK Eagle Team - Setaltas
Rezultatyviausi žaidėjai
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
Foto
Informacija
Ernest Plavskij
Komanda:
FK Grija
4
Varžybų:
2
Matas Radžiukynas
Komanda:
FC Žalia Raudona
3
Varžybų:
2
Augustas Trinkūnas
Komanda:
FK Alytis
2
Varžybų:
1
Osvaldas Čipkus
Komanda:
El Dorado
2
Varžybų:
1
Tadas Švaikevičius
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
2
Varžybų:
1
Gediminas Skrockas
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
2
Varžybų:
1
Edvin Volodkovič
Komanda:
FM Vilniaus Vytis
2
Varžybų:
1
Kostas Strielkūnas
Komanda:
FC Žalia Raudona
2
Varžybų:
2
Paulius Obolevičius
Komanda:
El Dorado
2
Varžybų:
1
Aleksandras Mininkovas
Komanda:
FK Grija
2
Varžybų:
2
Nedrausmingiausi žaidėjai
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
Foto
Informacija
Viktor Skrypnishenko
Komanda:
FK Dinamika
1
0
Dariuš Jankovskij
Komanda:
FK Dinamika
1
0
Vaidotas Jarašius
Komanda:
VU MIF
0
1
Rimvydas Strazdas
Komanda:
El Dorado
0
1
Marius Škadauskas
Komanda:
FC Žalia Raudona
0
1
Balandis 2024
Pr
An
Tr
Kt
Pn
Št
Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Mūsų partneriai: