FK Kiemas

(MFL, 2014 metų sezonas)
Vidutinis amžius: 33.22

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Genadijus DvoriakovasVartininkas1969-02-2418276000
Arūnas RimšaVartininkas1984-11-0118088000
Robertas ChoružijVartininkas1996-07-15010
Modestas PetrauskasGynėjas1987-08-1918585100
Artūras ŠvaikevičiusGynėjas1986-12-2017072910
Tadas JacinavičiusGynėjas1987-06-0118075400
Saulius RagauskasGynėjas1986-02-1918183000
Ernestas CicėnasGynėjas1987-03-0119095000
Giedrius KubiliusGynėjas1978-09-0218880100
Benadas Arkauskas*Gynėjas1997-05-1018875800
Kęstutis DikasSaugas1973-12-2918390000
Vladislavas RavdanovičiusSaugas1994-04-2718274200
Tomas GuiskisSaugas1989-03-14185851000
Jaroslavas ŠiškoSaugas1981-11-201100
Darius OlechnovičSaugas1993-09-0718175100
Robertas VrublevskisSaugas1986-11-3018380512
Vilius BundulasSaugas1992-01-23000
Jurij BelskijSaugas1987-07-1617872310
Ričard Jankovskij*Saugas1990-07-3116764900
Jonas StrazdasSaugas1980-01-2817875000
Darius JankovskijPuolėjas1992-05-27184781411
Karolis AstrauskasPuolėjas1986-11-10100
Vidmantas ČerniauskasPuolėjas1988-08-1917772000
Modestas VasiukasPuolėjas1992-05-0918072000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2014 metų sezonasFK Kiemas147953Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team64113420+1413
2FK Fortitudo64021914+512
3SKK Oniksas - TEC63122523+210
4FC IndEx63121619-310
5FK Dinamika63032321+29
6Maracana63031720-39
7FK Rytas61141225-134
8El Dorado6024913-42

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 6

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Justinas Baltrimavičius Komanda:FK Dinamika
12 Varžybų:6
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
9 Varžybų:5
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
8 Varžybų:4
Laurynas Danielius Komanda:FK Fortitudo
7 Varžybų:6
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
7 Varžybų:6
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
6 Varžybų:4
Simonas Stankevičus Komanda:SKK Oniksas - TEC
5 Varžybų:3
Deividas Linauskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
5 Varžybų:5
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
5 Varžybų:4
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
4 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 1
Vilius Jankūnas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 0
Darius Jankovskij Komanda:FK Dinamika
0 1
Maksimas Bechterevas Komanda:FC IndEx
0 1
Oleg Krasilnikov Komanda:FC IndEx
0 1
Ignas Griškonis Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 1
Marius Linkevičius* Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Aurimas Vasiliauskas* Komanda:FK Fortitudo
0 1
Dmitrij Raksa Komanda:FC IndEx
0 1
Sergej Viliavin Komanda:FK Dinamika
0 1
Birželis   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Mūsų partneriai: