Varžybų informacija

SK Audra
Šakių AŠMFL 2015 m. sezonas
2015-06-21 10:00:00
Stadionas: Gelgaudiškio miestelio stadionas
Teisėjai:

0:2

Skirsnemunė

Šiose varžybose žaisti negali!
Lukas Rekešius
Gintaras Bataitis

Įvarčiai
0:1 33:00 Aivaras Telišauskas
0:2 43:00 Aivaras Telišauskas

Varžybose dalyvavo
Lukas Rekešius
Lukas Misevičius
Mindaugas Vaitiekaitis
Mindaugas Vegneris
Giedrius Murauskas
Mindaugas Vilkaitis
Giedrius Mozūraitis
Erikas Kazlauskas
Tomas Butkus
Aurimas Švelnys
Mindaugas Ripinskas
Julius Pocius
Linas Sasnauskas
Aivaras Telišauskas
Povilas Balilionis
Aurimas Adomaitis
Gediminas Pravackas
Ignas Grybas
Gražvydas Steponaitis

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2015-08-09Šakių AŠMFL2015 m. sezonasSK Audra - Skirsnemunė3:2

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team117136237+2522
2FK Fortitudo117134523+2222
3FC IndEx116324235+721
4Maracana115153649-1316
5FK Dinamika114164150-913
6El Dorado113262524+111
7SKK Oniksas - TEC113263950-1111
8FK Rytas113172042-2210

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 11

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
15 Varžybų:10
Justinas Baltrimavičius Komanda:FK Dinamika
14 Varžybų:8
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
14 Varžybų:9
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
13 Varžybų:8
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
13 Varžybų:8
Laurynas Danielius Komanda:FK Fortitudo
11 Varžybų:11
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
11 Varžybų:8
Eduard Grudinskij Komanda:FC IndEx
9 Varžybų:10
Darius Jankovskij Komanda:FK Dinamika
9 Varžybų:9
Valdemar Šaveiko Komanda:SKK Oniksas - TEC
8 Varžybų:9

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Robertas Vrublevskis Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Saulius Legetavičius Komanda:Maracana
1 1
Matas Venslauskas Komanda:FK Fortitudo
1 1
Vilius Jankūnas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 1
Dmitrij Raksa Komanda:FC IndEx
0 2
Ignas Griškonis Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 2
Edgar Fedorovič Komanda:El Dorado
0 1
Ilgar Tanriverdijev Komanda:Maracana
0 1
Aleksandr Lebedev* Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Liepa   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Mūsų partneriai: