Varžybų informacija

GREEN TOWN - FK Eagle Team
MFL 2014 metų sezonas
2014-09-25 20:30:00
Stadionas: Fanų centrinis stadionas
Teisėjai: Artiom Gutovskij

7:4


FK Kiemas

Šiose varžybose žaisti negali!
Robertas Vrublevskis

Įvarčiai
0:1 Darius Jankovskij
Nerijus Budraitis*1:1
1:2 Darius Jankovskij
Osvald Dunovskij2:2
Osvald Dunovskij3:2
Osvald Dunovskij4:2
Nerijus Budraitis*5:2
5:3 Darius Jankovskij
5:4 Tadas Jacinavičius
Artur Plešakov6:4
Pavel Pelakauskas7:4

Varžybose dalyvavo
Jan Šot
Artūras Kravecas
Osvald Dunovskij
Artur Chatkevic
Denis Orlov
Vladimiras Michailovas
Pavel Pelakauskas
Aleksandr Dergačiov
Vytautas Zemleckas
Edvard Namirskij
Artiom Nesterov
Artur Plešakov
Nerijus Budraitis*
Sergejus Kuosa
Robertas Baranovskis
Ričard Jankovskij*
Jaroslavas Šiško
Darius Jankovskij
Modestas Vasiukas
Tomas Guiskis
Jurij Belskij
Giedrius Kubilius
Tadas Jacinavičius
Robertas Choružij

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2014-04-24MFL2014 metų sezonasFK Kiemas - GREEN TOWN - FK Eagle Team0:3

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team1812339150+4139
2FK Fortitudo1812247642+3438
3Maracana188286574-926
4FC IndEx187385569-1424
5FK Dinamika1871107383-1022
6SKK Oniksas - TEC186396678-1221
7FK Rytas1861115172-2119
8El Dorado1853103746-918

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
26 Varžybų:15
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
20 Varžybų:15
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
18 Varžybų:13
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
18 Varžybų:15
Justinas Baltrimavičius Komanda:FK Dinamika
17 Varžybų:11
Laurynas Danielius Komanda:FK Fortitudo
16 Varžybų:18
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
16 Varžybų:14
Vitalij Zubko Komanda:FK Dinamika
14 Varžybų:13
Darius Jankovskij Komanda:FK Dinamika
14 Varžybų:15
Albertas Šaveiko Komanda:FK Rytas
13 Varžybų:13

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ignas Griškonis Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 4
Robertas Vrublevskis Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Dmitrij Raksa Komanda:FC IndEx
0 3
Darius Baltiejus Jr Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 3
Vilius Jankūnas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 1
Ilgar Tanriverdijev Komanda:Maracana
1 1
Matas Venslauskas Komanda:FK Fortitudo
1 1
Saulius Legetavičius Komanda:Maracana
1 1
Gediminas Paberžis Komanda:Maracana
0 2
Rūgsėjis   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Mūsų partneriai: