Žaidėjų perėjimai

Žaidėjų perėjimai Vasaros perėjimų lango metu

Reg. nr.  Žaidėjas  Komanda  Buvusi komanda  Registracijos data 
Artūras Petraška*  FK Fortitudo    2017-08-05 
Tomas Liaskovskis  VFM    2017-08-05 
Vaidas Garšvinskas*  VFM  FK Rytas  2017-08-10 
4  Olegas Romanovkis  FC IndEx    2017-08-19 
Paulius Bartaševičius  FC IndEx    2017-08-19 
Sergej Listopadov  FK Volcano    2017-08-24 
Albertas Perkovskis  FK Eksperimentas    2017-08-24 
Tomas Strimaitis*  FK Eksperimentas    2017-08-24 
Ernest Plavskij  FK Eksperimentas    2017-08-24 
10  Nikita Bezuglov  FK Eksperimentas    2017-08-24 
11  Danila Bulatov  FK Eksperimentas    2017-08-24 
12  Arnoldas Gasperovič  BSC    2017-08-24 
13  Ernest Bublevič*  BSC     2017-08-24 
14  Žygimantas Okulevičius*  BSC     2017-08-24 
15  Karolis Mikutavičius   El Dorado    2017-08-25 
16  Robertas Dereviago  El Dorado  MSC  2017-08-25 
17  Edgaras Butkevičius  MSC    2017-08-25  
18  Tomas Tubutis*  MSC    2017-08-25 
19  Deividas Mačiulis Riešė    2017-08-28 
20  Andrej Kitov  Riešė    2017-08-28 
21   Paulius Sakalis*  Eagle team    2017-08-28 
22  Julius Dranginis  Eagle team     2017-08-28 
23  Benas Buzevičius  Eagle team    2017-08-28 
24  Marius Linkevičius*  Eagle team    2017-08-28 
25  Kostas Pavliuk  Eagle team  Western Union  2017-08-28 
26  Andžej Monkevič  IndEx    2017-08-28 
27  Pedro Mendes  Western Union    2017-08-28 
28  Oleg Kricum FK Rytas    2017-08-28 
29   Jaroslavas Jotko FK Rytas     2017-08-28 
         
         
IŠREGISTRUOTI ŽAIDĖJAI     
NR  Žaidėjas Komanda Priežastis   
 1  Sergej Viliavin*  IndEx     
 2  Arvydas Veikutis VFM   II lyga  
 3  Nerijus Budraitis  Eagle team    
 4  Andrej Sokolov  Eagle team    
 5  Giedrius Šablinskas  Eagle team    
         
         
         
         

Pastaba: * žaidėjas iš VRFS III lygos




Reg. nr.  Komanda  Naujai registruojamas žaidėjas  Registracijos data  
1 FK Riešė - Lindab  Vadim Pinko 2017-04-11
2 Eagle team   Marat Valejev  2017-04-12 
3 WorldOne   Adam Malevski   2017-04-12
4 VFM  Rokas Kulys 2017-04-12
5   MSC  Paulius Baradinskas  2017-04-18 
6  FK Barbakanas  Benas Bizevičius 2017-05-03
7 FK Barbakanas Pedro Bertolo 2017-05-10
8 FK Riešė - Lindab   Marco Canu 2017-05-16
9 FK Riešė - Lindab  Dmitrij Gavrilov 2017-05-16
10 FK Rytas  Vaidas Garšvinskas 2017-05-17
11 FK Barbakanas  Jonas Lapka 2017-05-24
12 SIGNALIZACIJA.LT  Matas Baleišis 2017-05-24
13 FK Riešė - Lindab  Ričardas Čiepa 2017-05-29
14  FK Riešė - Lindab  Karolis Čiepa 2017-05-29 
15  FK Barbakanas  Paulius Paklonskas  2017-05-31 
16 FK Barbakanas  Andrius Šimanskas  2017-05-31 
17  FK Barbakanas  Ignas Platūkis  2017-05-31 
18  FK Eksperimentas  Renatas Šinkevičius  2017-06-02 
19 SKK Oniksas  Matas Davidonis  2017-09-05 
20  MSC  Vilmantas Bingelis  2017-09-11 
21  VDA  Augustinas Končius  2017-09-19 
22  VFM  Pavelas Smolkovas  2017-09-20 
23  MSC  Paulius Auštrevičius  2017-09-20 
24  FK Riešė  Kęstutis Balčiūnas  2017-09-27 
25  FK Fortitudo  Andrius Viktoravičius  2017-09-27 
26  FK Fortitudo  Giedrius Viktoravičius  2017-09-27 
27  SIGNALIZACIJA.LT  Rimas Janeckij  2017-10-02
28  Eagle team  Žygimantas Kirsis  2017-10-03
29  FK Eksperimentas  Aliaksandr Myshalau  2017-10-10 
30  FK Riešė  Tomaš Novoslavskij  2017-10-10 
31  Western Union  Valdemaras Jonaitis  2017-10-16 
32   WorldOne United  Raimund Jankovski  2017-10-23 
       


Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Tera220064+26
2FK Alytis2110104+64
3FK Granitas 3210176+13
4FK Riešė - Lindab210143+13
5SKK Oniksas201136-31
6FK Granitas 3 (dubleriai)2002714-70

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 2

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Mantas Miklaševičius Komanda:FK Granitas 3 (dubleriai)
4 Varžybų:2
Airidas Mickevičius Komanda:FK Alytis
3 Varžybų:2
Ovidijus Požela Komanda:FK Tera
3 Varžybų:2
Aleksandr Voiško Komanda:FK Granitas 3
2 Varžybų:2
Deividas Mačiulis Komanda:FK Riešė - Lindab
2 Varžybų:1
Dmitrij Litvinov Komanda:FK Tera
2 Varžybų:2
Vytenis Ruzgas Komanda:FK Alytis
2 Varžybų:1
Edgar Čičin Komanda:FK Granitas 3
2 Varžybų:2
Martynas Vasiliauskas Komanda:FK Alytis
2 Varžybų:2
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
2 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Mykolas Adamavičius Komanda:FK Alytis
0 1
Erik Sinica Komanda:FK Granitas 3 (dubleriai)
0 1
Gruodis   2017
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Mūsų partneriai: