Žaidėjų perėjimai

Žaidėjų perėjimai Vasaros perėjimų lango metu

Reg. nr.  Žaidėjas  Komanda  Buvusi komanda 
1 Arnoldas Gasperovič*  FK Eksperimentas
Artūras Karasiovas  FC IndEX   
3 Andžej Monkevič  FC IndEX   
Robert Catalin Ionescu  FK Riešė  Western Union 
Fahad Al Balushi  FK Riešė   
Edgar Cinin  FK Rotalis   
Jevgenijus Učajevas  FK Rotalis   
Aleksandr Kravčinskij  FK Volcano   
Ignas Romanika  FK Volcano   
10  Artiom Jarcev  FK Volcano   
11  Nver Hovhannisyan  FK Volcano   
12  Sergej Listopadov  FK Volcano  FK Eksperimentas 
13  Ilgar Tanriverdijev  VFM   
14  Ernestas Česonis  FC IndEx   
15  Edvinas Adomaitis  SKK Oniksas   
16  Lukas Čeikauskas  SKK Oniksas   
17  Dovydas Dikšaitis  SKK Oniksas   
18  Arnold Bepersc  Funk Soul   
19  Aleksandr Boronin  VSG   
20  Tomas Rudzianec  VSG    
21  Andrej Baydarov  VSG   
22  Denis Legetavičius  VSG   
23  Vilius Petkevičius  VSG   
24 
Audrius Bukovskis
 
FK Rytas   
25  Petro Mazur  FK Fortitudo   
26  Titas Vitkauskas  FK Fortitudo   
27  Aurimas Vasiliauskas  FK Fortitudo   
28  Dovydas Pačkauskas  FK Fortitudo   
29  Kęstutis Rainys*  El Dorado  VFM 
30  Giedrius Šablinskas*  El Dorado  Eagle team 
31  Deivydas Reimeris  El Dorado   
32  Aurimas Jakaitis  El Dorado   
33  Darius Kateiva  FK Eksperimentas   
34  Vytautas Luchtanas  FK Eksperimentas   
35  Maksim Afanasjev  FK Riešė   
36  Aleksandras Krasauskas*  FK Riešė   
37  Tomaš Pavtel  WorldOne   
38  Arturas Jegorinkovas  Funk Soul   
39  Jonas Lapka  FK Barbakanas   
40  Rafal Babič  FK Barbakanas  WorldOne 
41  Rimvydas Korsakas  FK Alytis   
42  Andrius Šimanskas  FK Alytis   
43  Augustas Trinkūnas  FK Alytis   
       
       
       
       
       
       
IŠREGISTRUOTI ŽAIDĖJAI     
NR  Žaidėjas Komanda Priežastis 
 
       
       
       
       

Pastaba: * žaidėjas iš VRFS III lygos




 
       


Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1814317523+5245
2Eagle Team - Žibintas1812339850+4839
3FK Rytas1812067560+1536
4VFM189187271+128
5SKK Oniksas187295071-2123
6Western Union186486363022
7FC IndEx1871106873-522
8FK Riešė1853103647-1118
9FK Fortitudo1851124380-3716
10FK Spartakas1832134385-4211

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
25 Varžybų:16
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
23 Varžybų:16
Arvydas Veikutis Komanda:VFM
22 Varžybų:18
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
22 Varžybų:16
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
19 Varžybų:17
Gediminas Skrockas* Komanda:VFM
16 Varžybų:15
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
16 Varžybų:17
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
16 Varžybų:14
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
15 Varžybų:18
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
15 Varžybų:16

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
1 5
Ignas Griškonis Komanda:Western Union
0 4
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 4
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
0 4
Aleksandr Černiavskij Komanda:VFM
1 2
Tadas Paplauskas Komanda:El Dorado
1 2
Giedrius Šablinskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Artūras Jeršovas Komanda:VFM
0 3
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Lapkritis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Mūsų partneriai: