2016-05-20

Startavo antrasis MFL 8x8 turnyras Kaune. Šį sezoną turnyre dalyvauja penkios komandos ir bus žaidžiama trimis ratais.

Pirmosios atidarymo rungtynės vyko tarp naujokų Nemuno ir Baltic Transline. Matėsi, kad abiejų komandų žaidėjai išsiilgę futbolo. Kova vyko kiekviename žingsnyje. Per šias varžybas buvo parodyta viena geltona kortelė Nemuno komandos žaidėjui. Pirmasis kėlinys pasibaigė 1:1, tačiau antrąjį Nemuno komanda paleido ir sugebėjo per 12 minučių prasileisti tris įvarčius. Patirties stoka ir noras pulti skaudžiai pakišo koją, o paguodos įvartis 58 minutę jau buvo post factum.

Antrosiose rungtynėse susitiko FK Nadruvis ir Pabandom. Vyravo apylygis žaidimas. Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo Nadruviečiai ir 35 minutę įmušė įvartį. Deja, Pabandom vyrai parodė charakterį ir kilus chaosui prie priešininko vartų atsakė taikliu smūgiu. Tiek viena, tiek kita komandos apsikeitė pavojingomis atakomis, tačiau įvarčių jau nebebuvo.