El Dorado

(Vasaros MFL, 2015 m. vasara)

Komandos vadovas: Martynas Rašinskas

Komandos treneris: Valius Bagdonas

Vidutinis amžius: 33.02

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/FK-El-Dorado-1344413758957846/

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Edgar Fedorovič*Vartininkas1994-03-2117891000
Tomas MolnikasVartininkas1996-06-17000
1Donatas TarakanovasVartininkas1994-09-2818472000
25Marius BudvytisGynėjas1988-10-1018575200
20Igor PodužailoGynėjas1980-03-0117676000
Martynas NormontasGynėjas1987-08-2019090200
Deivydas PiliukaitisGynėjas1989-02-2718577310
4Kęstutis ŠimkusGynėjas1980-04-0418070000
3Povilas JunevičiusGynėjas1987-09-1917670000
Marius MotiejūnasGynėjas1979-09-24210
14Jurij TarakanovGynėjas1972-09-0518293200
23Tadas PaplauskasSaugas1987-10-2218475122
Valdemaras DmitrikovasSaugas1980-06-27610
Darius PupliauskasPuolėjas1988-10-27180751610
7Martynas RašinskasPuolėjas1987-12-11182751210
13Nikita JuščenkoPuolėjas1988-03-0518682910

Sezono įvykiai (Vasaros MFL, 2015 m. vasara)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12015-07-091Western Union - El Dorado1:7
22015-07-162El Dorado - CSC9:1
32015-07-233El Dorado - FK Spartakas8:3
42015-07-304FK Riešė - El Dorado3:10
52015-08-065FK Fortitudo - El Dorado2:3
62015-08-136WorldOne United - El Dorado2:5
72015-08-207Gerusa - El Dorado1:6
82015-08-278FK Susirinkom - El Dorado2:4
92015-09-039MSC - El Dorado1:4

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2019 metų sezonasEl Dorado146690Detali istorija
MFL2018 metų sezonasEl Dorado1874111Detali istorija
MFL2017 metų sezonasEl Dorado1863161Detali istorija
MFL2016 metų sezonasEl Dorado21130161Detali istorija
MFL2014 metų sezonasEl Dorado14115110Detali istorija
MFL Supertaurė2019 metaiEl Dorado1301Detali istorija
MFL Supertaurė2017 metaiEl Dorado1011Detali istorija
MFL Taurė2019 metaiEl Dorado53020Detali istorija
MFL Taurė2018 metaiEl Dorado21000Detali istorija
MFL Taurė2017 metaiEl Dorado1211Detali istorija
MFL Taurė2016 metaiEl Dorado31110Detali istorija
Vasaros MFL2015 m. vasaraEl Dorado95582Detali istorija
Vasaros MFL2014 m. vasaraEl Dorado85640Detali istorija
Žiemos MFL2015 žiemaEl Dorado115450Detali istorija
Žiemos MFL2014 žiemaEl Dorado116971Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasEl Dorado61530Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisEl Dorado4700Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisEl Dorado51300Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1312016617+4936
2Eagle Team - Žibintas1310128135+4631
3FK Rytas137065946+1321
4FK Rotalis136253532+320
5Maracana136254849-120
6FK Fortitudo136254552-720
7Western Union136164545019
8FC IndEx136164448-419
9FK Polivektris135264644+217
10SKK Oniksas133463837+113
11FK Spartakas1320113790-536
12FK Riešė1311112978-494

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 13

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
17 Varžybų:8
Andrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
16 Varžybų:12
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
16 Varžybų:13
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
14 Varžybų:12
Artur Juchno Komanda:El Dorado
14 Varžybų:10
Arnoldas Čepkauskas Komanda:FK Riešė
13 Varžybų:13
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
12 Varžybų:12
Pavelas Šarynskis Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:9
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
11 Varžybų:10
Tadas Švaikevičius Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:10

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
0 4
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Vilius Petkevičius Komanda:FK Fortitudo
1 2
Robertas Vrublevskis Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Aleksas Lukaševičius Komanda:FK Spartakas
1 1
Saulius Vaiginas Komanda:FK Rotalis
1 1
Žygimantas Okulevičius* Komanda:FK Rotalis
1 1
Dmitrij Raksa Komanda:FK Spartakas
1 1
Giedrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
0 2
Audrius Ruželė Komanda:SKK Oniksas
0 2
Liepa   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Mūsų partneriai: