El Dorado

(Vasaros MFL, 2015 m. vasara)

Komandos vadovas: Martynas Rašinskas

Komandos treneris: Valius Bagdonas

Vidutinis amžius: 33.62

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/FK-El-Dorado-1344413758957846/

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Tomas MolnikasVartininkas1996-06-17000
1Donatas TarakanovasVartininkas1994-09-2818472000
Edgar Fedorovič*Vartininkas1994-03-2117891000
20Igor PodužailoGynėjas1980-03-0117676000
Martynas NormontasGynėjas1987-08-2019090200
Deivydas PiliukaitisGynėjas1989-02-2718577310
4Kęstutis ŠimkusGynėjas1980-04-0418070000
3Povilas JunevičiusGynėjas1987-09-1917670000
Marius MotiejūnasGynėjas1979-09-24210
14Jurij TarakanovGynėjas1972-09-0518293200
25Marius BudvytisGynėjas1988-10-1018575200
23Tadas PaplauskasSaugas1987-10-2218475122
Valdemaras DmitrikovasSaugas1980-06-27610
7Martynas RašinskasPuolėjas1987-12-11182751210
13Nikita JuščenkoPuolėjas1988-03-0518682910
Darius PupliauskasPuolėjas1988-10-27180751610

Sezono įvykiai (Vasaros MFL, 2015 m. vasara)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12015-07-091Western Union - El Dorado1:7
22015-07-162El Dorado - CSC9:1
32015-07-233El Dorado - FK Spartakas8:3
42015-07-304FK Riešė - El Dorado3:10
52015-08-065FK Fortitudo - El Dorado2:3
62015-08-136WorldOne United - El Dorado2:5
72015-08-207Gerusa - El Dorado1:6
82015-08-278FK Susirinkom - El Dorado2:4
92015-09-039MSC - El Dorado1:4

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2019 metų sezonasEl Dorado22107141Detali istorija
MFL2018 metų sezonasEl Dorado1874111Detali istorija
MFL2017 metų sezonasEl Dorado1863161Detali istorija
MFL2016 metų sezonasEl Dorado21130161Detali istorija
MFL2014 metų sezonasEl Dorado14115110Detali istorija
MFL Supertaurė2020 metaiEl Dorado1000Detali istorija
MFL Supertaurė2019 metaiEl Dorado1301Detali istorija
MFL Supertaurė2017 metaiEl Dorado1011Detali istorija
MFL Taurė2019 metaiEl Dorado53020Detali istorija
MFL Taurė2018 metaiEl Dorado21000Detali istorija
MFL Taurė2017 metaiEl Dorado1211Detali istorija
MFL Taurė2016 metaiEl Dorado31110Detali istorija
Vasaros MFL2015 m. vasaraEl Dorado95582Detali istorija
Vasaros MFL2014 m. vasaraEl Dorado85640Detali istorija
Žiemos MFL2015 žiemaEl Dorado115450Detali istorija
Žiemos MFL2014 žiemaEl Dorado116971Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasEl Dorado61530Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisEl Dorado4700Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisEl Dorado51300Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Ads Auto Nemenčinė86022218+418
2WorldOne United85123520+1516
3FK Juventus.lt84223124+714
4Žvėryno bulls83232933-411
5FK Barbakanas81251524-95
6SKK Oniksas81161528-134

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 6

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Danielius Vaitkus Komanda:Žvėryno bulls
11 Varžybų:8
Donatas Dromantas Komanda:FK Juventus.lt
10 Varžybų:8
Edvin Moroz* Komanda:WorldOne United
7 Varžybų:8
Edgaras Kalkys Komanda:WorldOne United
6 Varžybų:8
Daniel Žukovski Komanda:Žvėryno bulls
6 Varžybų:8
Renatas Šinkevičius Komanda:WorldOne United
5 Varžybų:8
Edgaras Tamulynas Komanda:FK Juventus.lt
5 Varžybų:8
Rokas Smilga Komanda:FK Barbakanas
4 Varžybų:2
Arūnas Anusevičius Komanda:Ads Auto Nemenčinė
3 Varžybų:8
Raimondas Braziulis Komanda:SKK Oniksas
3 Varžybų:8

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Jurij Pantiuchin Komanda:FK Juventus.lt
1 0
Victor Cachay Grande Komanda:WorldOne United
0 1
Karolis Grinevičius Komanda:FK Barbakanas
0 1
Povilas Žitkus Komanda:FK Barbakanas
0 1
Rafal Babič Komanda:FK Barbakanas
0 1
Haroldas Tamulynas Komanda:FK Juventus.lt
0 1
Julius Lučinskas Komanda:FK Barbakanas
0 1
Evaldas Pliavga Komanda:SKK Oniksas
0 1
Žilvinas Beresnevičius Komanda:FK Barbakanas
0 1
Andžej Polinski Komanda:FK Juventus.lt
0 1
Vasaris   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Mūsų partneriai: