El Dorado

(Vasaros MFL, 2015 m. vasara)

Komandos vadovas: Martynas Rašinskas

Komandos treneris: Jurijus Tarakanovas

Vidutinis amžius: 31.28

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/FK-El-Dorado-1344413758957846/

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Donatas TarakanovasVartininkas1994-09-2818472000
Tomas MolnikasVartininkas1996-06-17000
Edgar FedorovičVartininkas1994-03-2117891000
Deivydas PiliukaitisGynėjas1989-02-2718577310
Martynas NormontasGynėjas1987-08-2019090200
14Jurij TarakanovGynėjas1972-09-0518293200
4Kęstutis ŠimkusGynėjas1980-04-0418070000
25Marius BudvytisGynėjas1988-10-1018575200
Marius MotiejūnasGynėjas1979-09-24210
3Povilas JunevičiusGynėjas1987-09-1917670000
20Igor PodužailoGynėjas1980-03-0117676000
23Tadas PaplauskasSaugas1987-10-2218475122
Valdemaras DmitrikovasSaugas1980-06-27610
13Nikita JuščenkoPuolėjas1988-03-0518682910
Darius PupliauskasPuolėjas1988-10-27180751610
7Martynas RašinskasPuolėjas1987-12-11182751210

Sezono įvykiai (Vasaros MFL, 2015 m. vasara)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12015-07-091Western Union Foundation - El Dorado1:7
22015-07-162El Dorado - CSC9:1
32015-07-233El Dorado - FK Spartakas8:3
42015-07-304FK Riešė - Lindab - El Dorado3:10
52015-08-065FK Fortitudo - El Dorado2:3
62015-08-136WorldOne United - El Dorado2:5
72015-08-207Gerusa - El Dorado1:6
82015-08-278FK Susirinkom - El Dorado2:4
92015-09-039MSC - Hilltown - El Dorado1:4

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2017 metų sezonasEl Dorado1862161Detali istorija
MFL2016 metų sezonasEl Dorado21130161Detali istorija
MFL2014 metų sezonasEl Dorado14115110Detali istorija
OLYBET Taurė2017 metaiEl Dorado1211Detali istorija
OLYBET Taurė2016 metaiEl Dorado31110Detali istorija
OLYBET Supertaurė2017 metaiEl Dorado1011Detali istorija
Žiemos MFL2015 žiemaEl Dorado115450Detali istorija
Žiemos MFL2014 žiemaEl Dorado116971Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasEl Dorado61530Detali istorija
Vasaros MFL2015 m. vasaraEl Dorado95582Detali istorija
Vasaros MFL2014 m. vasaraEl Dorado85640Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisEl Dorado4700Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisEl Dorado51300Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Eagle Team - Žibintas1713227237+3541
2El Dorado1711246438+2635
3FK Riešė - Lindab179175137+1428
4FK Rytas179177266+628
5SKK Oniksas178185048+225
6FC IndEx177376663+324
7FK Fortitudo177285860-223
8FK Spartakas177284760-1323
9FK Eksperimentas1741124773-2613
10MSC - Hilltown1721143984-457

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 17

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
34 Varžybų:17
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
28 Varžybų:17
Martynas Rašinskas Komanda:El Dorado
17 Varžybų:17
Dmitrij Raksa Komanda:FK Spartakas
17 Varžybų:16
Jonas Šimonis Komanda:SKK Oniksas
16 Varžybų:16
Aringas Streckis* Komanda:MSC - Hilltown
15 Varžybų:16
Audrius Sakauskis Komanda:FK Eksperimentas
15 Varžybų:15
Matas Venslauskas Komanda:FK Fortitudo
14 Varžybų:16
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
13 Varžybų:13
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
13 Varžybų:15

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
1 5
Oleg Ivanovskij* Komanda:SKK Oniksas
1 3
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
1 3
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 4
Eduard Grudinskij Komanda:FC IndEx
0 3
Ignas Kirsnys Komanda:FK Fortitudo
0 3
Marek Novosielskij* Komanda:FK Rytas
0 3
Edvinas Regelskis Komanda:MSC - Hilltown
0 3
Marius Volodka Komanda:FK Eksperimentas
0 3
Spalis   2017
PrAnTrKtPnŠtSk
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Mūsų partneriai: