El Dorado

(Vasaros MFL, 2015 m. vasara)

Komandos vadovas: Martynas Rašinskas

Komandos treneris: Jurijus Tarakanovas

Vidutinis amžius: 30.95

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/FK-El-Dorado-1344413758957846/

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Donatas TarakanovasVartininkas1994-09-2818472000
Tomas MolnikasVartininkas1996-06-17000
Edgar FedorovičVartininkas1994-03-2117891000
Deivydas PiliukaitisGynėjas1989-02-2718577310
Martynas NormontasGynėjas1987-08-2019090200
14Jurij TarakanovGynėjas1972-09-0518293200
4Kęstutis ŠimkusGynėjas1980-04-0418070000
25Marius BudvytisGynėjas1988-10-1018575200
Marius MotiejūnasGynėjas1979-09-24210
3Povilas JunevičiusGynėjas1987-09-1917670000
20Igor PodužailoGynėjas1980-03-0117676000
23Tadas PaplauskasSaugas1987-10-2218475122
Valdemaras DmitrikovasSaugas1980-06-27610
13Nikita JuščenkoPuolėjas1988-03-0518682910
Darius PupliauskasPuolėjas1988-10-27180751610
7Martynas RašinskasPuolėjas1987-12-11182751210

Sezono įvykiai (Vasaros MFL, 2015 m. vasara)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12015-07-091Western Union Foundation - El Dorado1:7
22015-07-162El Dorado - CSC9:1
32015-07-233El Dorado - FK Spartakas8:3
42015-07-304FK Riešė - Lindab - El Dorado3:10
52015-08-065FK Fortitudo - El Dorado2:3
62015-08-136WorldOne United - El Dorado2:5
72015-08-207Gerusa - El Dorado1:6
82015-08-278FK Susirinkom - El Dorado2:4
92015-09-039MSC - Hilltown - El Dorado1:4

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2017 metų sezonasEl Dorado927100Detali istorija
MFL2016 metų sezonasEl Dorado21130161Detali istorija
MFL2014 metų sezonasEl Dorado14115110Detali istorija
OLYBET Taurė2017 metaiEl Dorado1211Detali istorija
OLYBET Taurė2016 metaiEl Dorado31110Detali istorija
OLYBET Supertaurė2017 metaiEl Dorado1011Detali istorija
Žiemos MFL2015 žiemaEl Dorado115450Detali istorija
Žiemos MFL2014 žiemaEl Dorado116971Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasEl Dorado61530Detali istorija
Vasaros MFL2015 m. vasaraEl Dorado95582Detali istorija
Vasaros MFL2014 m. vasaraEl Dorado85640Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisEl Dorado4700Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisEl Dorado51300Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado96122921+819
2Eagle Team - Žibintas96123218+1419
3FK Rytas96033830+818
4FK Spartakas95132421+316
5FK Riešė - Lindab95132217+516
6SKK Oniksas95042717+1015
7FK Fortitudo94143236-413
8FC IndEx92163545-107
9FK Eksperimentas92072938-96
10MSC - Hilltown91081641-253

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 9

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
19 Varžybų:9
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
16 Varžybų:9
Matas Venslauskas Komanda:FK Fortitudo
12 Varžybų:9
Audrius Sakauskis Komanda:FK Eksperimentas
10 Varžybų:8
Artur Blaškevič* Komanda:FC IndEx
9 Varžybų:9
Jonas Šimonis Komanda:SKK Oniksas
9 Varžybų:9
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
8 Varžybų:8
Deividas Blazevičius Komanda:FK Riešė - Lindab
8 Varžybų:9
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
8 Varžybų:9
Dmitrij Raksa Komanda:FK Spartakas
8 Varžybų:9

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 3
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
0 3
Ignas Kirsnys Komanda:FK Fortitudo
0 2
Darius Kaziukevičius Komanda:FC IndEx
0 2
Eduard Grudinskij Komanda:FC IndEx
0 2
Svajūnas Savickas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 2
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 2
Rolandas Jurkevičius Komanda:FK Spartakas
0 2
Lukas Samulevičius Komanda:FK Fortitudo
0 2
Birželis   2017
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Mūsų partneriai: