El Dorado

(Vasaros MFL, 2015 m. vasara)

Komandos vadovas: Martynas Rašinskas

Komandos treneris: Valius Bagdonas

Vidutinis amžius: 33.35

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/FK-El-Dorado-1344413758957846/

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Donatas TarakanovasVartininkas1994-09-2818472000
Edgar Fedorovič*Vartininkas1994-03-2117891000
Tomas MolnikasVartininkas1996-06-17000
14Jurij TarakanovGynėjas1972-09-0518293200
25Marius BudvytisGynėjas1988-10-1018575200
20Igor PodužailoGynėjas1980-03-0117676000
Martynas NormontasGynėjas1987-08-2019090200
Deivydas PiliukaitisGynėjas1989-02-2718577310
4Kęstutis ŠimkusGynėjas1980-04-0418070000
3Povilas JunevičiusGynėjas1987-09-1917670000
Marius MotiejūnasGynėjas1979-09-24210
23Tadas PaplauskasSaugas1987-10-2218475122
Valdemaras DmitrikovasSaugas1980-06-27610
Darius PupliauskasPuolėjas1988-10-27180751610
7Martynas RašinskasPuolėjas1987-12-11182751210
13Nikita JuščenkoPuolėjas1988-03-0518682910

Sezono įvykiai (Vasaros MFL, 2015 m. vasara)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12015-07-091Western Union - El Dorado1:7
22015-07-162El Dorado - CSC9:1
32015-07-233El Dorado - FK Spartakas8:3
42015-07-304FK Riešė - El Dorado3:10
52015-08-065FK Fortitudo - El Dorado2:3
62015-08-136WorldOne United - El Dorado2:5
72015-08-207Gerusa - El Dorado1:6
82015-08-278FK Susirinkom - El Dorado2:4
92015-09-039MSC - El Dorado1:4

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2019 metų sezonasEl Dorado22107141Detali istorija
MFL2018 metų sezonasEl Dorado1874111Detali istorija
MFL2017 metų sezonasEl Dorado1863161Detali istorija
MFL2016 metų sezonasEl Dorado21130161Detali istorija
MFL2014 metų sezonasEl Dorado14115110Detali istorija
MFL Supertaurė2019 metaiEl Dorado1301Detali istorija
MFL Supertaurė2017 metaiEl Dorado1011Detali istorija
MFL Taurė2019 metaiEl Dorado53020Detali istorija
MFL Taurė2018 metaiEl Dorado21000Detali istorija
MFL Taurė2017 metaiEl Dorado1211Detali istorija
MFL Taurė2016 metaiEl Dorado31110Detali istorija
Vasaros MFL2015 m. vasaraEl Dorado95582Detali istorija
Vasaros MFL2014 m. vasaraEl Dorado85640Detali istorija
Žiemos MFL2015 žiemaEl Dorado115450Detali istorija
Žiemos MFL2014 žiemaEl Dorado116971Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasEl Dorado61530Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisEl Dorado4700Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisEl Dorado51300Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado22191210730+7758
2Eagle Team - Žibintas22163312961+6851
3Maracana2213368069+1142
4FK Rotalis2212286962+738
5FK Fortitudo229677686-1033
6FK Polivektris229589674+2232
7FK Rytas22102109183+832
8FC IndEx2293109182+930
9Western Union2273126880-1224
10SKK Oniksas2256117277-521
11FK Spartakas22331657142-8512
12FK Riešė22112052142-904

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 22

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
31 Varžybų:16
Andrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
27 Varžybų:20
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
23 Varžybų:17
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
23 Varžybų:18
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris
22 Varžybų:22
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
21 Varžybų:19
Paulius Sakalis* Komanda:FK Rotalis
20 Varžybų:17
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
18 Varžybų:20
Arnoldas Čepkauskas Komanda:FK Riešė
18 Varžybų:21
Artur Juchno Komanda:El Dorado
17 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Giedrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
1 5
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
0 5
Dmitrij Raksa Komanda:FK Spartakas
1 3
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
0 4
Martynas Rumkis* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Vilius Petkevičius Komanda:FK Fortitudo
1 2
Nikolaj Misiuk Komanda:Maracana
1 2
Žygimantas Okulevičius* Komanda:FK Rotalis
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Robertas Vrublevskis Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Lapkritis   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Mūsų partneriai: