El Dorado

(Vasaros MFL, 2015 m. vasara)

Komandos vadovas: Martynas Rašinskas

Komandos treneris: Jurijus Tarakanovas

Vidutinis amžius: 31.10

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/FK-El-Dorado-1344413758957846/

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Donatas TarakanovasVartininkas1994-09-2818472000
Tomas MolnikasVartininkas1996-06-17000
Edgar FedorovičVartininkas1994-03-2117891000
Deivydas PiliukaitisGynėjas1989-02-2718577310
Martynas NormontasGynėjas1987-08-2019090200
14Jurij TarakanovGynėjas1972-09-0518293200
4Kęstutis ŠimkusGynėjas1980-04-0418070000
25Marius BudvytisGynėjas1988-10-1018575200
Marius MotiejūnasGynėjas1979-09-24210
3Povilas JunevičiusGynėjas1987-09-1917670000
20Igor PodužailoGynėjas1980-03-0117676000
23Tadas PaplauskasSaugas1987-10-2218475122
Valdemaras DmitrikovasSaugas1980-06-27610
13Nikita JuščenkoPuolėjas1988-03-0518682910
Darius PupliauskasPuolėjas1988-10-27180751610
7Martynas RašinskasPuolėjas1987-12-11182751210

Sezono įvykiai (Vasaros MFL, 2015 m. vasara)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12015-07-091Western Union Foundation - El Dorado1:7
22015-07-162El Dorado - CSC9:1
32015-07-233El Dorado - FK Spartakas8:3
42015-07-304FK Riešė - Lindab - El Dorado3:10
52015-08-065FK Fortitudo - El Dorado2:3
62015-08-136WorldOne United - El Dorado2:5
72015-08-207Gerusa - El Dorado1:6
82015-08-278FK Susirinkom - El Dorado2:4
92015-09-039MSC - Hilltown - El Dorado1:4

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2017 metų sezonasEl Dorado1827100Detali istorija
MFL2016 metų sezonasEl Dorado21130161Detali istorija
MFL2014 metų sezonasEl Dorado14115110Detali istorija
OLYBET Taurė2017 metaiEl Dorado1211Detali istorija
OLYBET Taurė2016 metaiEl Dorado31110Detali istorija
OLYBET Supertaurė2017 metaiEl Dorado1011Detali istorija
Žiemos MFL2015 žiemaEl Dorado115450Detali istorija
Žiemos MFL2014 žiemaEl Dorado116971Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasEl Dorado61530Detali istorija
Vasaros MFL2015 m. vasaraEl Dorado95582Detali istorija
Vasaros MFL2014 m. vasaraEl Dorado85640Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisEl Dorado4700Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisEl Dorado51300Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Spartakas65013413+2115
2FK Riešė - Lindab5401192+1712
3FC Top Kickers53021712+59
4FK Barbakanas62041737-206
5FC Funk Soul Brothers60061437-230

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 7

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Dmitrij Raksa Komanda:FK Spartakas
9 Varžybų:6
Rolandas Jurkevičius Komanda:FK Spartakas
6 Varžybų:6
Jurij Diatlovič Komanda:FK Spartakas
6 Varžybų:5
Vaidas Garšvinskas* Komanda:FC Top Kickers
5 Varžybų:3
Gleb Christoforov Komanda:FK Spartakas
5 Varžybų:6
Andrej Stručinskij Komanda:FC Funk Soul Brothers
4 Varžybų:6
Artur Pileckij Komanda:FK Riešė - Lindab
4 Varžybų:4
Deividas Petravičius Komanda:FK Riešė - Lindab
4 Varžybų:5
Deividas Mačiulis Komanda:FC Top Kickers
4 Varžybų:5
Piotr Bevz Komanda:FC Funk Soul Brothers
3 Varžybų:3

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Darius Silevičius Komanda:FK Barbakanas
0 2
Ruslan Bykov Komanda:FK Spartakas
0 2
Julius Lučinskas Komanda:FK Barbakanas
1 0
Deividas Mačiulis Komanda:FC Top Kickers
0 1
Artur Pileckij Komanda:FK Riešė - Lindab
0 1
Igor Saksonov Komanda:FC Funk Soul Brothers
0 1
Deividas Petravičius Komanda:FK Riešė - Lindab
0 1
Mantas Urbonas Komanda:FC Top Kickers
0 1
Dmitrij Gavrilov Komanda:FK Riešė - Lindab
0 1
Deividas Blazevičius Komanda:FK Riešė - Lindab
0 1
Rugpjūtis   2017
PrAnTrKtPnŠtSk
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Mūsų partneriai: