El Dorado

(Vasaros MFL, 2015 m. vasara)

Komandos vadovas: Martynas Rašinskas

Komandos treneris: Valius Bagdonas

Vidutinis amžius: 33.19

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/FK-El-Dorado-1344413758957846/

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Tomas MolnikasVartininkas1996-06-17000
1Donatas TarakanovasVartininkas1994-09-2818472000
Edgar Fedorovič*Vartininkas1994-03-2117891000
Deivydas PiliukaitisGynėjas1989-02-2718577310
4Kęstutis ŠimkusGynėjas1980-04-0418070000
3Povilas JunevičiusGynėjas1987-09-1917670000
Marius MotiejūnasGynėjas1979-09-24210
14Jurij TarakanovGynėjas1972-09-0518293200
25Marius BudvytisGynėjas1988-10-1018575200
20Igor PodužailoGynėjas1980-03-0117676000
Martynas NormontasGynėjas1987-08-2019090200
23Tadas PaplauskasSaugas1987-10-2218475122
Valdemaras DmitrikovasSaugas1980-06-27610
7Martynas RašinskasPuolėjas1987-12-11182751210
13Nikita JuščenkoPuolėjas1988-03-0518682910
Darius PupliauskasPuolėjas1988-10-27180751610

Sezono įvykiai (Vasaros MFL, 2015 m. vasara)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12015-07-091Western Union - El Dorado1:7
22015-07-162El Dorado - CSC9:1
32015-07-233El Dorado - FK Spartakas8:3
42015-07-304FK Riešė - El Dorado3:10
52015-08-065FK Fortitudo - El Dorado2:3
62015-08-136WorldOne United - El Dorado2:5
72015-08-207Gerusa - El Dorado1:6
82015-08-278FK Susirinkom - El Dorado2:4
92015-09-039MSC - El Dorado1:4

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2019 metų sezonasEl Dorado2278130Detali istorija
MFL2018 metų sezonasEl Dorado1874111Detali istorija
MFL2017 metų sezonasEl Dorado1863161Detali istorija
MFL2016 metų sezonasEl Dorado21130161Detali istorija
MFL2014 metų sezonasEl Dorado14115110Detali istorija
MFL Supertaurė2019 metaiEl Dorado1301Detali istorija
MFL Supertaurė2017 metaiEl Dorado1011Detali istorija
MFL Taurė2019 metaiEl Dorado53020Detali istorija
MFL Taurė2018 metaiEl Dorado21000Detali istorija
MFL Taurė2017 metaiEl Dorado1211Detali istorija
MFL Taurė2016 metaiEl Dorado31110Detali istorija
Vasaros MFL2015 m. vasaraEl Dorado95582Detali istorija
Vasaros MFL2014 m. vasaraEl Dorado85640Detali istorija
Žiemos MFL2015 žiemaEl Dorado115450Detali istorija
Žiemos MFL2014 žiemaEl Dorado116971Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasEl Dorado61530Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisEl Dorado4700Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisEl Dorado51300Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1614117822+5643
2Eagle Team - Žibintas17132210647+5941
3Maracana1710256658+832
4FK Fortitudo179356359+430
5FK Rotalis168264739+826
6FC IndEx177286469-523
7FK Polivektris176476961+822
8FK Rytas177196661+522
9Western Union176295361-820
10SKK Oniksas173594554-914
11FK Spartakas16311243100-5710
12FK Riešė16111437106-694

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 17

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
25 Varžybų:11
Andrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
25 Varžybų:16
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
18 Varžybų:16
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
17 Varžybų:16
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
15 Varžybų:13
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
15 Varžybų:16
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris
15 Varžybų:17
Artur Juchno Komanda:El Dorado
14 Varžybų:10
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
14 Varžybų:13
Arnoldas Čepkauskas Komanda:FK Riešė
14 Varžybų:16

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
0 5
Martynas Rumkis* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Vilius Petkevičius Komanda:FK Fortitudo
1 2
Robertas Vrublevskis Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Giedrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
0 3
Ruslan Tamilin Komanda:FK Polivektris
0 3
Povilas Lazdauskas Komanda:Western Union
0 3
Saulius Vaiginas Komanda:FK Rotalis
1 1
Žygimantas Okulevičius* Komanda:FK Rotalis
1 1
Rūgsėjis   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Mūsų partneriai: