El Dorado

(Vasaros MFL, 2015 m. vasara)

Komandos vadovas: Martynas Rašinskas

Komandos treneris: Valius Bagdonas

Vidutinis amžius: 32.34

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/FK-El-Dorado-1344413758957846/

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Donatas TarakanovasVartininkas1994-09-2818472000
Tomas MolnikasVartininkas1996-06-17000
Edgar FedorovičVartininkas1994-03-2117891000
Deivydas PiliukaitisGynėjas1989-02-2718577310
Martynas NormontasGynėjas1987-08-2019090200
14Jurij TarakanovGynėjas1972-09-0518293200
4Kęstutis ŠimkusGynėjas1980-04-0418070000
25Marius BudvytisGynėjas1988-10-1018575200
Marius MotiejūnasGynėjas1979-09-24210
3Povilas JunevičiusGynėjas1987-09-1917670000
20Igor PodužailoGynėjas1980-03-0117676000
23Tadas PaplauskasSaugas1987-10-2218475122
Valdemaras DmitrikovasSaugas1980-06-27610
13Nikita JuščenkoPuolėjas1988-03-0518682910
Darius PupliauskasPuolėjas1988-10-27180751610
7Martynas RašinskasPuolėjas1987-12-11182751210

Sezono įvykiai (Vasaros MFL, 2015 m. vasara)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12015-07-091Western Union - El Dorado1:7
22015-07-162El Dorado - CSC9:1
32015-07-233El Dorado - FK Spartakas8:3
42015-07-304FK Riešė - El Dorado3:10
52015-08-065FK Fortitudo - El Dorado2:3
62015-08-136WorldOne United - El Dorado2:5
72015-08-207Gerusa - El Dorado1:6
82015-08-278FK Susirinkom - El Dorado2:4
92015-09-039MSC - Hilltown - El Dorado1:4

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2018 metų sezonasEl Dorado1874111Detali istorija
MFL2017 metų sezonasEl Dorado1863161Detali istorija
MFL2016 metų sezonasEl Dorado21130161Detali istorija
MFL2014 metų sezonasEl Dorado14115110Detali istorija
OLYBET Supertaurė2017 metaiEl Dorado1011Detali istorija
MFL Taurė2018 metaiEl Dorado21000Detali istorija
MFL Taurė2017 metaiEl Dorado1211Detali istorija
MFL Taurė2016 metaiEl Dorado31110Detali istorija
Vasaros MFL2015 m. vasaraEl Dorado95582Detali istorija
Vasaros MFL2014 m. vasaraEl Dorado85640Detali istorija
Žiemos MFL2015 žiemaEl Dorado115450Detali istorija
Žiemos MFL2014 žiemaEl Dorado116971Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasEl Dorado61530Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisEl Dorado4700Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisEl Dorado51300Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1814317523+5245
2Eagle Team - Žibintas1812339850+4839
3FK Rytas1812067560+1536
4VFM189187271+128
5SKK Oniksas187295071-2123
6Western Union186486363022
7FC IndEx1871106873-522
8FK Riešė1853103647-1118
9FK Fortitudo1851124380-3716
10FK Spartakas1832134385-4211

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
25 Varžybų:16
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
23 Varžybų:16
Arvydas Veikutis Komanda:VFM
22 Varžybų:18
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
22 Varžybų:16
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
19 Varžybų:17
Gediminas Skrockas* Komanda:VFM
16 Varžybų:15
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
16 Varžybų:17
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
16 Varžybų:14
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
15 Varžybų:18
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
15 Varžybų:16

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
1 5
Ignas Griškonis Komanda:Western Union
0 4
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 4
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
0 4
Aleksandr Černiavskij Komanda:VFM
1 2
Tadas Paplauskas Komanda:El Dorado
1 2
Giedrius Šablinskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Artūras Jeršovas Komanda:VFM
0 3
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Lapkritis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Mūsų partneriai: