El Dorado

(MFL Taurė, 2016 metai)

Komandos vadovas: Martynas Rašinskas

Komandos treneris: Valius Bagdonas

Vidutinis amžius: 31.11

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/FK-El-Dorado-1344413758957846/

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Edgar FedorovičVartininkas1994-03-2117891000
3Povilas JunevičiusGynėjas1987-09-1917670000
20Igor PodužailoGynėjas1980-03-0117676100
25Marius BudvytisGynėjas1988-10-1018575000
Deivydas PiliukaitisGynėjas1989-02-2718577100
Marius MotiejūnasGynėjas1979-09-24000
Rokas RusysGynėjas1995-06-10000
Jurij TarakanovGynėjas1972-09-0518293000
Gintaras RepšasGynėjas1995-01-01000
23Tadas PaplauskasSaugas1987-10-2218475000
Laurynas ŠimkusSaugas1988-07-21300
Deividas ReimarisSaugas1997-09-1317465100
7Martynas RašinskasPuolėjas1987-12-1118275210
13Nikita JuščenkoPuolėjas1988-03-0518682300
Darius PupliauskasPuolėjas1988-10-2718075000

Sezono įvykiai (MFL Taurė, 2016 metai)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12016-06-301/8 finaloEl Dorado - SIGNALIZACIJA.LT6:3
22016-09-051/4 finaloEl Dorado - Perkūnas3:1
32016-09-101/2 finaloEl Dorado - Eagle Team - Žibintas2:2 (3:4)

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2019 metų sezonasEl Dorado0000Detali istorija
MFL2018 metų sezonasEl Dorado1874111Detali istorija
MFL2017 metų sezonasEl Dorado1863161Detali istorija
MFL2016 metų sezonasEl Dorado21130161Detali istorija
MFL2014 metų sezonasEl Dorado14115110Detali istorija
MFL Supertaurė2019 metaiEl Dorado1000Detali istorija
MFL Supertaurė2017 metaiEl Dorado1011Detali istorija
MFL Taurė2018 metaiEl Dorado21000Detali istorija
MFL Taurė2017 metaiEl Dorado1211Detali istorija
MFL Taurė2016 metaiEl Dorado31110Detali istorija
Vasaros MFL2015 m. vasaraEl Dorado95582Detali istorija
Vasaros MFL2014 m. vasaraEl Dorado85640Detali istorija
Žiemos MFL2015 žiemaEl Dorado115450Detali istorija
Žiemos MFL2014 žiemaEl Dorado116971Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasEl Dorado61530Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisEl Dorado4700Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisEl Dorado51300Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado00000000
2FK Rytas00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 1
DataŠeimininkaiRSvečiai
2019-03-23El DoradoFK Rytas

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Kovas   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Mūsų partneriai: