El Dorado

(OLYBET Taurė, 2016 metai)

Komandos vadovas: Martynas Rašinskas

Komandos treneris: Jurijus Tarakanovas

Vidutinis amžius: 30.04

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/FK-El-Dorado-1344413758957846/

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Edgar FedorovičVartininkas1994-03-2117891000
3Povilas JunevičiusGynėjas1987-09-1917670000
20Igor PodužailoGynėjas1980-03-0117676100
25Marius BudvytisGynėjas1988-10-1018575000
Deivydas PiliukaitisGynėjas1989-02-2718577100
Marius MotiejūnasGynėjas1979-09-24000
Rokas RusysGynėjas1995-06-10000
Jurij TarakanovGynėjas1972-09-0518293000
Gintaras RepšasGynėjas1995-01-01000
23Tadas PaplauskasSaugas1987-10-2218475000
Laurynas ŠimkusSaugas1988-07-21300
Deividas ReimarisSaugas1997-09-1317465100
7Martynas RašinskasPuolėjas1987-12-1118275210
13Nikita JuščenkoPuolėjas1988-03-0518682300
Darius PupliauskasPuolėjas1988-10-2718075000

Sezono įvykiai (OLYBET Taurė, 2016 metai)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12016-06-301/8 finaloEl Dorado - SIGNALIZACIJA.LT6:3
22016-09-051/4 finaloEl Dorado - Perkūnas3:1
32016-09-101/2 finaloEl Dorado - Eagle Team - Žibintas2:2 (3:4)

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2017 metų sezonasEl Dorado1863161Detali istorija
MFL2016 metų sezonasEl Dorado21130161Detali istorija
MFL2014 metų sezonasEl Dorado14115110Detali istorija
OLYBET Taurė2017 metaiEl Dorado1211Detali istorija
OLYBET Taurė2016 metaiEl Dorado31110Detali istorija
OLYBET Supertaurė2017 metaiEl Dorado1011Detali istorija
Žiemos MFL2015 žiemaEl Dorado115450Detali istorija
Žiemos MFL2014 žiemaEl Dorado116971Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasEl Dorado61530Detali istorija
Vasaros MFL2015 m. vasaraEl Dorado95582Detali istorija
Vasaros MFL2014 m. vasaraEl Dorado85640Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisEl Dorado4700Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisEl Dorado51300Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Juventus.lt4310246+1810
2WorldOne United4211108+27
3Žvėryno bulls4121131305
4SKK Oniksas211076+14
5FK Eišiškių plentas4013826-181
6Ads Auto Nemenčinė200214-30

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 3

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Donatas Dromantas Komanda:FK Juventus.lt
8 Varžybų:4
Jaroslav Jotko Komanda:FK Juventus.lt
5 Varžybų:4
Vaidas Daugėla Komanda:Žvėryno bulls
5 Varžybų:4
Danielius Vaitkus Komanda:Žvėryno bulls
5 Varžybų:4
Vitalijus A. Komanda:FK Eišiškių plentas
3 Varžybų:4
Andžej Polinski Komanda:FK Juventus.lt
3 Varžybų:4
Renatas Šinkevičius Komanda:WorldOne United
3 Varžybų:4
Leonid Lisovskij Komanda:FK Juventus.lt
3 Varžybų:4
Ernest Moroz Komanda:WorldOne United
3 Varžybų:4
Egidijus Grinis Komanda:WorldOne United
2 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Vasaris   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Mūsų partneriai: