FC IndEx

(MFL Taurė, 2016 metai)
Komandos treneris: Artūras Steško

Vidutinis amžius: 35.34

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/fcindexsport/

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
91Vitalij RomancevičVartininkas1977-06-1717695000
Paulius BartaševičiusVartininkas1989-12-31000
13Eduard GrudinskijGynėjas1984-05-1116967000
Sergej ViliavinGynėjas1983-11-1817070000
Marek AlijevGynėjas1987-05-20100
11Vitalij KrasovskijGynėjas1977-12-0615980000
Darius KaziukevičiusGynėjas1981-12-0817685010
Georgijus MaksimovasGynėjas1983-01-2818688000
70Dmitrij MalyševGynėjas1988-07-0418170000
7Igor KuznecovGynėjas1984-04-1017980000
8Evald Viršzumirski*Gynėjas1994-10-2418578000
16Jaraslav MarkovskijSaugas1982-05-1518686000
Viktor Kuraksa*Saugas1982-09-0918585100
Martin SevrukPuolėjas1994-11-23000
17Ernestas ČesonisPuolėjas1983-04-2818675200
Valerij KrasockijPuolėjas1982-04-2317871300
Vladimir ZadneprovskijPuolėjas1985-04-12210
3Andžej ChoruzenkoPuolėjas1978-08-2518079000
5Andrius StankevičiusPuolėjas1982-04-2817480000

Sezono įvykiai (MFL Taurė, 2016 metai)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12016-04-071/8 finaloVSG United - FC IndEx1:1 (4:5)
22016-06-301/8 finaloFK Fortitudo - FC IndEx2:6
32016-09-051/4 finaloFK Rytas - FC IndEx2:2 (2:1)

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2019 metų sezonasFC IndEx2286101Detali istorija
MFL2018 metų sezonasFC IndEx186681Detali istorija
MFL2017 metų sezonasFC IndEx1866121Detali istorija
MFL2016 metų sezonasFC IndEx21111110Detali istorija
MFL2014 metų sezonasFC IndEx149951Detali istorija
MFL2013 metų sezonasFC IndEx22145110Detali istorija
MFL Taurė2019 metaiFC IndEx2401Detali istorija
MFL Taurė2018 metaiFC IndEx1120Detali istorija
MFL Taurė2017 metaiFC IndEx51460Detali istorija
MFL Taurė2016 metaiFC IndEx3920Detali istorija
Vasaros MFL2014 m. vasaraFC IndEx84971Detali istorija
Žiemos MFL2014 žiemaFC IndEx104421Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasFC IndEx73700Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisFC IndEx4400Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisFC IndEx3200Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisFC IndEx5700Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado21181210126+7555
2Eagle Team - Žibintas21163212555+7051
3Maracana2113357863+1542
4FK Rotalis2111286458+635
5FK Polivektris219579267+2532
6FK Fortitudo219577181-1032
7FC IndEx219398777+1030
8FK Rytas2192108581+429
9Western Union2163126176-1521
10SKK Oniksas2146116575-1018
11FK Spartakas21321652137-8511
12FK Riešė21111950135-854

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 21

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
30 Varžybų:15
Andrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
27 Varžybų:20
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
23 Varžybų:18
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris
22 Varžybų:21
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
20 Varžybų:16
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
18 Varžybų:18
Artur Juchno Komanda:El Dorado
17 Varžybų:11
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
17 Varžybų:16
Paulius Sakalis* Komanda:FK Rotalis
17 Varžybų:16
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
17 Varžybų:19

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
0 5
Giedrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
0 5
Martynas Rumkis* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Nikolaj Misiuk Komanda:Maracana
1 2
Žygimantas Okulevičius* Komanda:FK Rotalis
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Vilius Petkevičius Komanda:FK Fortitudo
1 2
Dmitrij Raksa Komanda:FK Spartakas
1 2
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
0 3
Audrius Veikutis Komanda:Maracana
0 3
Spalis   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Mūsų partneriai: