FC IndEx

(MFL Taurė, 2016 metai)
Komandos treneris: Artūras Steško

Vidutinis amžius: 34.74

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/fcindexsport/

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Paulius BartaševičiusVartininkas1989-12-31000
91Vitalij RomancevičVartininkas1977-06-1717695000
Sergej ViliavinGynėjas1983-11-1817070000
Marek AlijevGynėjas1987-05-20100
11Vitalij KrasovskijGynėjas1977-12-0615980000
Darius KaziukevičiusGynėjas1981-12-0817685010
Georgijus MaksimovasGynėjas1983-01-2818688000
70Dmitrij MalyševGynėjas1988-07-0418170000
7Igor KuznecovGynėjas1984-04-1017980000
8Evald Viršzumirski*Gynėjas1994-10-2418578000
13Eduard Grudinskij*Gynėjas1984-05-1116967000
Viktor Kuraksa*Saugas1982-09-0918585100
16Jaraslav MarkovskijSaugas1982-05-1518686000
Vladimir Zadneprovskij*Puolėjas1985-04-12210
3Andžej ChoruzenkoPuolėjas1978-08-2518079000
5Andrius StankevičiusPuolėjas1982-04-2817480000
Martin SevrukPuolėjas1994-11-23000
17Ernestas ČesonisPuolėjas1983-04-2818675200
Valerij KrasockijPuolėjas1982-04-2317871300

Sezono įvykiai (MFL Taurė, 2016 metai)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12016-04-071/8 finaloVSG United - FC IndEx1:1 (4:5)
22016-06-301/8 finaloFK Fortitudo - FC IndEx2:6
32016-09-051/4 finaloFK Rytas - FC IndEx2:2 (2:1)

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2019 metų sezonasFC IndEx0000Detali istorija
MFL2018 metų sezonasFC IndEx186681Detali istorija
MFL2017 metų sezonasFC IndEx1866121Detali istorija
MFL2016 metų sezonasFC IndEx21111110Detali istorija
MFL2014 metų sezonasFC IndEx149951Detali istorija
MFL2013 metų sezonasFC IndEx22145110Detali istorija
MFL Taurė2018 metaiFC IndEx1120Detali istorija
MFL Taurė2017 metaiFC IndEx51460Detali istorija
MFL Taurė2016 metaiFC IndEx3920Detali istorija
Vasaros MFL2014 m. vasaraFC IndEx84971Detali istorija
Žiemos MFL2014 žiemaFC IndEx104421Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasFC IndEx73700Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisFC IndEx4400Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisFC IndEx3200Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisFC IndEx5700Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado00000000
2FK Rytas00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 1
DataŠeimininkaiRSvečiai
2019-03-23El DoradoFK Rytas

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Kovas   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Mūsų partneriai: