FC IndEx

(MFL Taurė, 2016 metai)
Komandos treneris: Artūras Steško

Vidutinis amžius: 35.16

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/fcindexsport/

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
91Vitalij RomancevičVartininkas1977-06-1717695000
Paulius BartaševičiusVartininkas1989-12-31000
13Eduard GrudinskijGynėjas1984-05-1116967000
Sergej ViliavinGynėjas1983-11-1817070000
Marek AlijevGynėjas1987-05-20100
11Vitalij KrasovskijGynėjas1977-12-0615980000
Darius KaziukevičiusGynėjas1981-12-0817685010
Georgijus MaksimovasGynėjas1983-01-2818688000
70Dmitrij MalyševGynėjas1988-07-0418170000
7Igor KuznecovGynėjas1984-04-1017980000
8Evald Viršzumirski*Gynėjas1994-10-2418578000
16Jaraslav MarkovskijSaugas1982-05-1518686000
Viktor Kuraksa*Saugas1982-09-0918585100
Martin SevrukPuolėjas1994-11-23000
17Ernestas ČesonisPuolėjas1983-04-2818675200
Valerij KrasockijPuolėjas1982-04-2317871300
Vladimir ZadneprovskijPuolėjas1985-04-12210
3Andžej ChoruzenkoPuolėjas1978-08-2518079000
5Andrius StankevičiusPuolėjas1982-04-2817480000

Sezono įvykiai (MFL Taurė, 2016 metai)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12016-04-071/8 finaloVSG United - FC IndEx1:1 (4:5)
22016-06-301/8 finaloFK Fortitudo - FC IndEx2:6
32016-09-051/4 finaloFK Rytas - FC IndEx2:2 (2:1)

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2019 metų sezonasFC IndEx184360Detali istorija
MFL2018 metų sezonasFC IndEx186681Detali istorija
MFL2017 metų sezonasFC IndEx1866121Detali istorija
MFL2016 metų sezonasFC IndEx21111110Detali istorija
MFL2014 metų sezonasFC IndEx149951Detali istorija
MFL2013 metų sezonasFC IndEx22145110Detali istorija
MFL Taurė2019 metaiFC IndEx2401Detali istorija
MFL Taurė2018 metaiFC IndEx1120Detali istorija
MFL Taurė2017 metaiFC IndEx51460Detali istorija
MFL Taurė2016 metaiFC IndEx3920Detali istorija
Vasaros MFL2014 m. vasaraFC IndEx84971Detali istorija
Žiemos MFL2014 žiemaFC IndEx104421Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasFC IndEx73700Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisFC IndEx4400Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisFC IndEx3200Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisFC IndEx5700Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1312016617+4936
2Eagle Team - Žibintas1310128135+4631
3FK Rytas137065946+1321
4FK Rotalis136253532+320
5Maracana136254849-120
6FK Fortitudo136254552-720
7Western Union136164545019
8FC IndEx136164448-419
9FK Polivektris135264644+217
10SKK Oniksas133463837+113
11FK Spartakas1320113790-536
12FK Riešė1311112978-494

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 13

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
17 Varžybų:8
Andrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
16 Varžybų:12
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
16 Varžybų:13
Artur Juchno Komanda:El Dorado
14 Varžybų:10
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
14 Varžybų:12
Arnoldas Čepkauskas Komanda:FK Riešė
13 Varžybų:13
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
12 Varžybų:12
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
11 Varžybų:10
Pavelas Šarynskis Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:9
Tadas Švaikevičius Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:10

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
0 4
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Vilius Petkevičius Komanda:FK Fortitudo
1 2
Robertas Vrublevskis Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Dmitrij Raksa Komanda:FK Spartakas
1 1
Aleksas Lukaševičius Komanda:FK Spartakas
1 1
Saulius Vaiginas Komanda:FK Rotalis
1 1
Žygimantas Okulevičius* Komanda:FK Rotalis
1 1
Nikolaj Misiuk Komanda:Maracana
0 2
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
0 2
Rugpjūtis   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Mūsų partneriai: