FC IndEx

(OLYBET Taurė, 2016 metai)
Vidutinis amžius: 33.57

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/fcindexsport/

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
91Vitalij RomancevičVartininkas1977-06-1717695000
Paulius BartaševičiusVartininkas1989-12-31000
11Vitalij KrasovskijGynėjas1977-12-0615980000
Georgijus MaksimovasGynėjas1983-01-2818688000
Marek Alijev*Gynėjas1987-05-20100
70Dmitrij MalyševGynėjas1988-07-0418170000
8Evald Viršzumirski*Gynėjas1994-10-2418578000
7Igor KuznecovGynėjas1984-04-1017980000
Darius KaziukevičiusGynėjas1981-12-0817685010
13Eduard GrudinskijGynėjas1984-05-1116967000
Sergej Viliavin*Gynėjas1983-11-1817070000
16Jaraslav MarkovskijSaugas1982-05-1518686000
Viktor KuraksaSaugas1982-09-0918585100
Martin SevrukPuolėjas1994-11-23000
Valerij Krasockij Puolėjas1982-04-2317871300
Vladimir Zadneprovskij*Puolėjas1985-04-12210
3Andžej ChoruzenkoPuolėjas1978-08-2518079000
17Ernestas ČesonisPuolėjas1983-04-2818675200
5Andrius StankevičiusPuolėjas1982-04-2817480000

Sezono įvykiai (OLYBET Taurė, 2016 metai)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12016-04-071/8 finaloVSG United - FC IndEx1:1 (4:5)
22016-06-301/8 finaloFK Fortitudo - FC IndEx2:6
32016-09-051/4 finaloFK Rytas - FC IndEx2:2 (2:1)

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2017 metų sezonasFC IndEx1866121Detali istorija
MFL2016 metų sezonasFC IndEx21111110Detali istorija
MFL2014 metų sezonasFC IndEx149951Detali istorija
MFL2013 metų sezonasFC IndEx22145110Detali istorija
OLYBET Taurė2017 metaiFC IndEx51460Detali istorija
OLYBET Taurė2016 metaiFC IndEx3920Detali istorija
Žiemos MFL2014 žiemaFC IndEx104421Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasFC IndEx73700Detali istorija
Vasaros MFL2014 m. vasaraFC IndEx84971Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisFC IndEx4400Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisFC IndEx3200Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisFC IndEx5700Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1SKK Oniksas64112313+1013
2FK Riešė64021610+612
3FK Granitas 363122417+710
4FK Tera63031420-69
5FK Alytis62131816+27
6FK Granitas 3 (dubleriai)60151534-191

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 6

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
14 Varžybų:6
Mantas Miklaševičius Komanda:FK Granitas 3 (dubleriai)
7 Varžybų:6
Silvester Kimbar Komanda:FK Granitas 3
6 Varžybų:6
Ovidijus Požela Komanda:FK Tera
5 Varžybų:4
Tomas Guiskis Komanda:FK Riešė
5 Varžybų:6
Linas Krasauskas Komanda:FK Granitas 3
4 Varžybų:6
Deividas Mačiulis Komanda:FK Riešė
4 Varžybų:5
Airidas Mickevičius Komanda:FK Alytis
4 Varžybų:4
Darius Kazubovičius Komanda:FK Granitas 3
4 Varžybų:4
Laimonas Beinoras Komanda:FK Granitas 3 (dubleriai)
4 Varžybų:5

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Liudas Velička Komanda:FK Tera
1 1
Deividas Mačiulis Komanda:FK Riešė
1 0
Silvester Kimbar Komanda:FK Granitas 3
0 1
Ugnius Olišauskas Komanda:FK Alytis
0 1
Oleg Ivanovskij* Komanda:SKK Oniksas
0 1
Laimonas Beinoras Komanda:FK Granitas 3 (dubleriai)
0 1
Mykolas Adamavičius Komanda:FK Alytis
0 1
Vytenis Ruzgas Komanda:FK Alytis
0 1
Artūras Lebedevas Komanda:FK Tera
0 1
Erik Sinica Komanda:FK Granitas 3 (dubleriai)
0 1
Sausis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Mūsų partneriai: