FC IndEx

(MFL Taurė, 2016 metai)
Komandos treneris: Artūras Steško

Vidutinis amžius: 34.40

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/fcindexsport/

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
91Vitalij RomancevičVartininkas1977-06-1717695000
Paulius BartaševičiusVartininkas1989-12-31000
11Vitalij KrasovskijGynėjas1977-12-0615980000
Georgijus MaksimovasGynėjas1983-01-2818688000
Marek AlijevGynėjas1987-05-20100
70Dmitrij MalyševGynėjas1988-07-0418170000
8Evald Viršzumirski*Gynėjas1994-10-2418578000
7Igor KuznecovGynėjas1984-04-1017980000
Darius KaziukevičiusGynėjas1981-12-0817685010
13Eduard Grudinskij*Gynėjas1984-05-1116967000
Sergej ViliavinGynėjas1983-11-1817070000
16Jaraslav MarkovskijSaugas1982-05-1518686000
Viktor Kuraksa*Saugas1982-09-0918585100
Martin SevrukPuolėjas1994-11-23000
Valerij KrasockijPuolėjas1982-04-2317871300
Vladimir Zadneprovskij*Puolėjas1985-04-12210
3Andžej ChoruzenkoPuolėjas1978-08-2518079000
17Ernestas ČesonisPuolėjas1983-04-2818675200
5Andrius StankevičiusPuolėjas1982-04-2817480000

Sezono įvykiai (MFL Taurė, 2016 metai)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12016-04-071/8 finaloVSG United - FC IndEx1:1 (4:5)
22016-06-301/8 finaloFK Fortitudo - FC IndEx2:6
32016-09-051/4 finaloFK Rytas - FC IndEx2:2 (2:1)

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2018 metų sezonasFC IndEx186681Detali istorija
MFL2017 metų sezonasFC IndEx1866121Detali istorija
MFL2016 metų sezonasFC IndEx21111110Detali istorija
MFL2014 metų sezonasFC IndEx149951Detali istorija
MFL2013 metų sezonasFC IndEx22145110Detali istorija
MFL Taurė2018 metaiFC IndEx1120Detali istorija
MFL Taurė2017 metaiFC IndEx51460Detali istorija
MFL Taurė2016 metaiFC IndEx3920Detali istorija
Vasaros MFL2014 m. vasaraFC IndEx84971Detali istorija
Žiemos MFL2014 žiemaFC IndEx104421Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasFC IndEx73700Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisFC IndEx4400Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisFC IndEx3200Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisFC IndEx5700Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1814317523+5245
2Eagle Team - Žibintas1812339850+4839
3FK Rytas1812067560+1536
4VFM189187271+128
5SKK Oniksas187295071-2123
6Western Union186486363022
7FC IndEx1871106873-522
8FK Riešė1853103647-1118
9FK Fortitudo1851124380-3716
10FK Spartakas1832134385-4211

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
25 Varžybų:16
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
23 Varžybų:16
Arvydas Veikutis Komanda:VFM
22 Varžybų:18
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
22 Varžybų:16
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
19 Varžybų:17
Gediminas Skrockas* Komanda:VFM
16 Varžybų:15
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
16 Varžybų:17
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
16 Varžybų:14
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
15 Varžybų:18
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
15 Varžybų:16

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
1 5
Ignas Griškonis Komanda:Western Union
0 4
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 4
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
0 4
Aleksandr Černiavskij Komanda:VFM
1 2
Tadas Paplauskas Komanda:El Dorado
1 2
Giedrius Šablinskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Artūras Jeršovas Komanda:VFM
0 3
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Lapkritis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Mūsų partneriai: