FC Žalia Raudona

(MFL Taurė, 2019 metai)
Vidutinis amžius: 32.52

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
13Utku BoyraVartininkas1991-07-22000
1Sigitas StasevičiusVartininkas1964-02-26000
10Arnas MikelionisGynėjas1992-09-06000
Jaroslavas MedvedevasGynėjas1978-11-26000
9Raimundas KeršulisGynėjas1994-02-09000
8Tomas LapienisGynėjas1989-12-20000
6Rokas StasevičiusGynėjas1995-07-07000
19Rafael MamedovGynėjas1980-01-05000
4Tadas ŠlimasGynėjas1993-06-06000
12Vaidas MelnikasGynėjas1990-02-20000
3Albinas MiskialovičGynėjas1974-03-01000
11Linas DabriškaGynėjas1986-04-13000
2Ignas StasevičiusGynėjas1989-05-31000
16Virgilijus ŽutautasSaugas1960-03-25000
7Paulius LingysSaugas1989-07-14000
5Augustinas TrinkūnasSaugas1989-11-26000
Marius ŠkadauskasSaugas1991-07-22000
Kostas StrielkūnasSaugas1998-01-26000
Kęstutis PlatūkisPuolėjas1997-05-04000
18Gediminas AismontasPuolėjas1992-05-19000
17Ronaldas NagrockisPuolėjas1985-05-08000
15Ignas BrazinskasPuolėjas1998-07-29000
Domas JunčaPuolėjas1998-01-11100
14Arnas ŠukysPuolėjas1991-08-15000

Sezono įvykiai (MFL Taurė, 2019 metai)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12019-05-301/16 finaloFK Rotalis - FC Žalia Raudona4:1

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2020 metų sezonasFC Žalia Raudona71711Detali istorija
MFL2019 metų sezonasFC Žalia Raudona2263131Detali istorija
MFL2018 metų sezonasFC Žalia Raudona226530Detali istorija
MFL Taurė2019 metaiFC Žalia Raudona1100Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado5500217+1415
2GREEN TOWN - FK Eagle Team54012615+1112
3FC IndEx54012015+512
4Maracana4301169+79
5FK Eksperimentas5203811-36
6SKK Oniksas - TEC52031216-46
7FK Fortitudo51041014-43
8FK Rytas51041421-73
9FK Polivektris4103918-93
10FK Rotalis5104717-103

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 5

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
10 Varžybų:4
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
5 Varžybų:4
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
5 Varžybų:5
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
5 Varžybų:5
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
5 Varžybų:5
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
4 Varžybų:3
Jevgenij Učajev Komanda:Maracana
4 Varžybų:4
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado
4 Varžybų:5
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
4 Varžybų:4
Deividas Linauskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
3 Varžybų:3

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris
0 1
Silvestr Baranovič Komanda:FK Polivektris
0 1
Vytautas Zemleckas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Sergej Viliavin Komanda:FK Rotalis
0 1
Vladimir Zadneprovskij Komanda:FC IndEx
0 1
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
0 1
Liepa   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: