FC Žalia Raudona

(MFL, 2020 metų sezonas)
Vidutinis amžius: 31.34

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Sigitas StasevičiusVartininkas1964-02-26000
13Utku BoyraVartininkas1991-07-22100
Albinas MiskialovičGynėjas1974-03-01000
Benediktas ŠidlauskisGynėjas1998-05-06010
4Tadas ŠlimasGynėjas1993-06-06000
2Ignas StasevičiusGynėjas1989-05-31000
Arnas GrygalisGynėjas1996-04-17612
Raimundas KeršulisGynėjas1994-02-09000
Jaroslavas MedvedevasGynėjas1978-11-26000
19Rafael MamedovGynėjas1980-01-05000
6Rokas StasevičiusGynėjas1995-07-07100
12Vaidas MelnikasGynėjas1990-02-20000
Nojus KondratavičiusGynėjas1998-07-2018576100
11Linas DabriškaGynėjas1986-04-13000
Renaldas TarasevičiusSaugas1998-05-29200
Marius ŠkadauskasSaugas1991-07-22700
16Virgilijus ŽutautasSaugas1960-03-25000
5Augustinas TrinkūnasSaugas1989-11-26300
Kipras JunčaSaugas1998-01-11610
Tomas ArėškaPuolėjas1998-02-2718575100
18Gediminas AismontasPuolėjas1992-05-19000
17Ronaldas NagrockisPuolėjas1985-05-08300
Domas JunčaPuolėjas1998-01-11800
15Ignas BrazinskasPuolėjas1998-07-29100
Kostas StrielkūnasPuolėjas1998-01-26000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2020 metų sezonasFC Žalia Raudona204032Detali istorija
MFL2019 metų sezonasFC Žalia Raudona2263131Detali istorija
MFL2018 metų sezonasFC Žalia Raudona226530Detali istorija
MFL Taurė2019 metaiFC Žalia Raudona1100Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1813146933+3640
2GREEN TOWN - FK Eagle Team1812337940+3939
3FK Rytas1812248247+3538
4Maracana1811166865+334
5FC IndEx189186975-628
6SKK Oniksas - TEC187296667-123
7FK Rotalis1871103957-1822
8FK Fortitudo1853105151018
9FK Polivektris1841134479-3513
10FK Eksperimentas1821153285-537

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
28 Varžybų:17
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
25 Varžybų:15
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
19 Varžybų:16
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
19 Varžybų:15
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
18 Varžybų:16
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
16 Varžybų:14
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
12 Varžybų:17
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
11 Varžybų:16
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
11 Varžybų:16
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
11 Varžybų:14

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
0 3
Martinas Sevruk Komanda:FK Eksperimentas
1 1
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 1
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 2
Tomaš Novoslavskij Komanda:FK Rytas
0 2
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Sergej Viliavin Komanda:FK Rotalis
0 2
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Lapkritis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Mūsų partneriai: