SFK Novovileisk

(MFL, 2020 metų sezonas)
Komandos treneris: Artūr Sikorskij

Vidutinis amžius: 27.66

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Grigorij KiselVartininkas1986-05-20100
Arūnas RimšaVartininkas1984-11-0118088000
Povilas LovčikasVartininkas2001-01-05000
Pavel AbragimovičVartininkas1986-11-08000
Artūr LukaševičGynėjas1998-10-14000
Jevgenijus RybakovasGynėjas1991-08-08100
Linas JančiauskasGynėjas1981-04-23000
Marijan NevedomskijGynėjas1999-10-11300
Pavel PristavkaGynėjas1988-01-17000
Artur OstrouchGynėjas1989-03-11410
Denis AksionovGynėjas2002-02-18100
Edgaras LepichinasGynėjas1996-08-03000
Igor KozlovSaugas1994-09-051110
Jurij MuravskijSaugas1991-02-19200
Andžej StankevičSaugas1999-05-18000
Kiril VilkinSaugas1986-09-26000
Justas AndruškevičiusSaugas2003-04-28000
Deivydas DziusSaugas1998-10-11000
Marek RasinskijSaugas1991-08-141000
Andrius KondratovičSaugas1997-05-27400
Andžej VilkickijPuolėjas1992-06-21000
Jevgenij RavdaPuolėjas1989-02-15700
Lukas KaziukevičiusPuolėjas2002-05-081110
Sergej Listopadov Puolėjas1991-01-20300
Jan StefanovičPuolėjas1991-01-1817080000
Artūr SikorskijPuolėjas1990-11-09610
Irmantas KaprašovasPuolėjas1991-05-2317073000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2020 metų sezonasSFK Novovileisk206740Detali istorija
MFL2019 metų sezonasSFK Novovileisk2258121Detali istorija
MFL Taurė2019 metaiSFK Novovileisk1100Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1813146933+3640
2GREEN TOWN - FK Eagle Team1812337940+3939
3FK Rytas1812248247+3538
4Maracana1811166865+334
5FC IndEx189186975-628
6SKK Oniksas - TEC187296667-123
7FK Rotalis1871103957-1822
8FK Fortitudo1853105151018
9FK Polivektris1841134479-3513
10FK Eksperimentas1821153285-537

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
28 Varžybų:17
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
25 Varžybų:15
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
19 Varžybų:16
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
19 Varžybų:15
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
18 Varžybų:16
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
16 Varžybų:14
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
12 Varžybų:17
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
11 Varžybų:16
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
11 Varžybų:16
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
11 Varžybų:14

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
0 3
Martinas Sevruk Komanda:FK Eksperimentas
1 1
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 1
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 2
Tomaš Novoslavskij Komanda:FK Rytas
0 2
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Sergej Viliavin Komanda:FK Rotalis
0 2
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Lapkritis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Mūsų partneriai: