Žvėryno bulls

(Oniksas CUP, 2019 m. pirmenybės)
Vidutinis amžius: 42.61

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Vladimir TolkačiovVartininkas1984-03-18000
Mark StaškėvičGynėjas1975-06-09100
Šarūnas StarinskasGynėjas1968-10-25000
Andrius RakštysGynėjas1983-02-01000
Evaldas JuškaGynėjas1970-08-24000
Genadijus RynkovičiusGynėjas1966-08-25000
Virginijus KunickasGynėjas1967-00-07100
Valdemar PetrovskijSaugas1977-10-18000
Jurijus NikonovasSaugas1970-04-20100
Rimgaudas VaitkusSaugas1957-09-10000
Gabrielius NikonovasSaugas2003-04-23200
Gediminas SurvilaSaugas1973-01-12000
Vaidas DaugėlaSaugas1961-01-051400
Michail TitovSaugas1980-02-25000
Dominykas StaškevičSaugas2000-07-05400
Donatas SeliavaSaugas1977-09-13000
Valerij LiachovičSaugas1974-10-18200
Danielius VaitkusPuolėjas1979-03-151400
Augustinas JucevičiusPuolėjas1983-12-01500


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2016 metų sezonasŽvėryno bulls216790Detali istorija
MFL2015 metų sezonasŽvėryno bulls196560Detali istorija
MFL Taurė2016 metaiŽvėryno bulls41430Detali istorija
Oniksas CUP2019 m. pirmenybėsŽvėryno bulls104400Detali istorija
Oniksas CUP2018 m. pirmenybėsŽvėryno bulls103200Detali istorija
Oniksas CUP2017 m. sezonasŽvėryno bulls102821Detali istorija
Oniksas CUP2016 m. sezonasŽvėryno bulls122000Detali istorija
Oniksas CUP2015 m. sezonasŽvėryno bulls121800Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1614117822+5643
2Eagle Team - Žibintas16131210546+5940
3Maracana169256457+729
4FK Fortitudo169256258+429
5FK Rotalis168264739+826
6FC IndEx167185762-522
7FK Polivektris166376254+821
8FK Rytas167096459+521
9Western Union166285259-720
10SKK Oniksas163494352-913
11FK Spartakas16311243100-5710
12FK Riešė16111437106-694

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 16

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
25 Varžybų:10
Andrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
24 Varžybų:15
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
18 Varžybų:15
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
16 Varžybų:15
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
15 Varžybų:15
Artur Juchno Komanda:El Dorado
14 Varžybų:10
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
14 Varžybų:13
Arnoldas Čepkauskas Komanda:FK Riešė
14 Varžybų:16
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris
13 Varžybų:16
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
12 Varžybų:12

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
0 5
Vilius Petkevičius Komanda:FK Fortitudo
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Robertas Vrublevskis Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Martynas Rumkis* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Povilas Lazdauskas Komanda:Western Union
0 3
Giedrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
0 3
Ruslan Tamilin Komanda:FK Polivektris
0 3
Ignas Griškonis Komanda:Western Union
1 1
Aleksas Lukaševičius Komanda:FK Spartakas
1 1
Rūgsėjis   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Mūsų partneriai: