Nemunas

(Kauno MFL 8x8, 2017 m. sezonas)
Vidutinis amžius: 32.47

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
5Darius RimkusVartininkas1987-04-1818499000
Simas JanauskasVartininkas1996-08-0419493200
82Ignas MedušauskasVartininkas1985-01-0116964000
2Ramūnas LukaševičiusGynėjas1983-10-0518198320
3Evaldas RimkusGynėjas1978-09-21200110000
9Marius KemežysGynėjas1982-07-1318280000
11Nerijus ŽagarasGynėjas1983-02-1817984110
12Tautvydas JasiūnasGynėjas1997-01-2718592000
80Domas DundulisGynėjas1984-01-01195100000
Tomas PažėraGynėjas1987-01-0119590000
Nerijus DaniulisGynėjas1972-06-2417586000
Žilvinas PoderisGynėjas1996-01-0118075010
Mindaugas ŠaliūnasGynėjas1975-01-0118296000
7Giedrius BušniauskasSaugas1982-03-1018888000
8Vytautas JanonisSaugas1981-09-1917583100
Deividas JacevičiusSaugas1975-01-0117875000
Egidijus DaračiusSaugas1984-01-0118488000
1Tomas JasiūnasPuolėjas1990-06-2917880000
13Lukas SilvanavičiusPuolėjas1997-07-2717364300
15Armandas LapinskasPuolėjas1997-08-1817468121
Šarūnas BogdanavičiusPuolėjas1980-01-0117380100
Giedrius SungailaPuolėjas1992-07-1317078200
Andrius TrimailovasPuolėjas1989-01-0117777000

Sezono įvykiai (Kauno MFL 8x8, 2017 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12017-05-161Nemunas - Extreem2:2
22017-05-232Nemunas - Pozityvūs2:5
32017-05-303Nemunas - Baltic Transline1:3
42017-06-065Nemunas - FK Nadruvis0:2
52017-06-136FK Mėgėjai - Nemunas4:1
62017-06-157Nemunas - Sparta0:7
72017-06-277Nemunas - Baltic Transline1:6
82017-07-049Nemunas - FK Mėgėjai1:3
92017-07-1110Nemunas - Extreem4:2
102017-07-1310Nemunas - Pozityvūs2:4
112017-07-1811Sparta - Nemunas3:0
122017-07-2612Nemunas - FK Nadruvis0:3

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasNemunas121461Detali istorija
Kauno MFL 8x82016 m. sezonasNemunas91020Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Sparta3300154+119
2Baltic Transline421164+27
3Pozityvūs42028806
4FK Nadruvis4202910-16
5FK Mėgėjai31026603
6FC Garliavos United201147-31
7Patriotai2002110-90

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
Turas 4

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
FotoInformacija
Edvinas Korys Komanda:FK Nadruvis
5 Varžybų:2
Naglis Balčiūnas Komanda:Sparta
5 Varžybų:3
Giedrius Savukaitis Komanda:Sparta
4 Varžybų:3
Paulius Žukovas Komanda:Pozityvūs
3 Varžybų:4
Andrius Alekna Komanda:Baltic Transline
3 Varžybų:4
Dainius Bartašiūnas Komanda:FK Mėgėjai
2 Varžybų:2
Erikas Paškevičius Komanda:Sparta
2 Varžybų:3
Arvydas Bartusevičius Komanda:FC Garliavos United
2 Varžybų:2
Ridas Martinkevičius Komanda:Sparta
1 Varžybų:3
Gytis Garbačiauskas Komanda:Pozityvūs
1 Varžybų:3

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
FotoInformacija
Audrius Petraška Komanda:Baltic Transline
1 0
Martynas Antanaitis Komanda:Sparta
1 0
Tomas Vaičiūnas Komanda:Patriotai
1 0
Giedrius Savukaitis Komanda:Sparta
0 1
Paulius Žukovas Komanda:Pozityvūs
0 1
Andrius Jankauskas Komanda:FK Mėgėjai
0 1
Raimundas Matakas Komanda:Patriotai
0 1
Laimonas Sūdžius Komanda:Pozityvūs
0 1
Arvydas Vidutis Komanda:FC Garliavos United
0 1
Edvinas Jevgrafovas Komanda:FK Mėgėjai
0 1
Birželis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Mūsų partneriai: