Nemunas

(Kauno MFL 8x8, 2017 m. sezonas)
Vidutinis amžius: 32.72

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
5Darius RimkusVartininkas1987-04-1818499000
Simas JanauskasVartininkas1996-08-0419493200
82Ignas MedušauskasVartininkas1985-01-0116964000
2Ramūnas LukaševičiusGynėjas1983-10-0518198320
3Evaldas RimkusGynėjas1978-09-21200110000
9Marius KemežysGynėjas1982-07-1318280000
11Nerijus ŽagarasGynėjas1983-02-1817984110
12Tautvydas JasiūnasGynėjas1997-01-2718592000
80Domas DundulisGynėjas1984-01-01195100000
Tomas PažėraGynėjas1987-01-0119590000
Nerijus DaniulisGynėjas1972-06-2417586000
Žilvinas PoderisGynėjas1996-01-0118075010
Mindaugas ŠaliūnasGynėjas1975-01-0118296000
7Giedrius BušniauskasSaugas1982-03-1018888000
8Vytautas JanonisSaugas1981-09-1917583100
Deividas JacevičiusSaugas1975-01-0117875000
Egidijus DaračiusSaugas1984-01-0118488000
1Tomas JasiūnasPuolėjas1990-06-2917880000
13Lukas SilvanavičiusPuolėjas1997-07-2717364300
15Armandas LapinskasPuolėjas1997-08-1817468121
Šarūnas BogdanavičiusPuolėjas1980-01-0117380100
Giedrius SungailaPuolėjas1992-07-1317078200
Andrius TrimailovasPuolėjas1989-01-0117777000

Sezono įvykiai (Kauno MFL 8x8, 2017 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12017-05-161Nemunas - Extreem2:2
22017-05-232Nemunas - Pozityvūs2:5
32017-05-303Nemunas - Baltic Transline1:3
42017-06-065Nemunas - FK Nadruvis0:2
52017-06-136FK Mėgėjai - Nemunas4:1
62017-06-157Nemunas - Sparta0:7
72017-06-277Nemunas - Baltic Transline1:6
82017-07-049Nemunas - FK Mėgėjai1:3
92017-07-1110Nemunas - Extreem4:2
102017-07-1310Nemunas - Pozityvūs2:4
112017-07-1811Sparta - Nemunas3:0
122017-07-2612Nemunas - FK Nadruvis0:3

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasNemunas121461Detali istorija
Kauno MFL 8x82016 m. sezonasNemunas91020Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Sparta109104310+3328
2FC Garliavos United117222316+723
3Baltic Transline124441512+316
4Pozityvūs104241719-214
5FK Nadruvis114251723-614
6FK Mėgėjai113261526-1111
7Patriotai1101101236-241

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
Turas 11

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
FotoInformacija
Giedrius Savukaitis Komanda:Sparta
12 Varžybų:10
Naglis Balčiūnas Komanda:Sparta
8 Varžybų:8
Rytis Gaidys Komanda:Sparta
7 Varžybų:9
Andrius Alekna Komanda:Baltic Transline
7 Varžybų:12
Paulius Žukovas Komanda:Pozityvūs
6 Varžybų:10
Domas Andreikėnas Komanda:FC Garliavos United
6 Varžybų:11
Edvinas Korys Komanda:FK Nadruvis
5 Varžybų:3
Dainius Bartašiūnas Komanda:FK Mėgėjai
5 Varžybų:5
Andrejus Lepševičius Komanda:Patriotai
5 Varžybų:6
Erikas Paškevičius Komanda:Sparta
5 Varžybų:10

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
FotoInformacija
Andrius Alekna Komanda:Baltic Transline
0 3
Marius Ališauskas Komanda:Patriotai
0 3
Romanas Ingaunis Komanda:Pozityvūs
0 3
Tomas Vaičiūnas Komanda:Patriotai
2 0
Audrius Petraška Komanda:Baltic Transline
1 1
Vytautas Leonavičius Komanda:FK Mėgėjai
0 2
Povilas Minkevičius Komanda:Baltic Transline
0 2
Dainius Bartašiūnas Komanda:FK Mėgėjai
0 2
Ugnius Montvilas Komanda:FC Garliavos United
0 2
Andrius Povilaitis Komanda:Patriotai
0 2
Rūgsėjis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: