Nemunas

(Kauno MFL 8x8, 2017 m. sezonas)
Vidutinis amžius: 32.94

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
5Darius RimkusVartininkas1987-04-1818499000
Simas JanauskasVartininkas1996-08-0419493200
82Ignas MedušauskasVartininkas1985-01-0116964000
2Ramūnas LukaševičiusGynėjas1983-10-0518198320
3Evaldas RimkusGynėjas1978-09-21200110000
9Marius KemežysGynėjas1982-07-1318280000
11Nerijus ŽagarasGynėjas1983-02-1817984110
12Tautvydas JasiūnasGynėjas1997-01-2718592000
80Domas DundulisGynėjas1984-01-01195100000
Nerijus DaniulisGynėjas1972-06-2417586000
Mindaugas ŠaliūnasGynėjas1975-01-0118296000
Tomas PažėraGynėjas1987-01-0119590000
Žilvinas PoderisGynėjas1996-01-0118075010
7Giedrius BušniauskasSaugas1982-03-1018888000
8Vytautas JanonisSaugas1981-09-1917583100
Egidijus DaračiusSaugas1984-01-0118488000
Deividas JacevičiusSaugas1975-01-0117875000
1Tomas JasiūnasPuolėjas1990-06-2917880000
13Lukas SilvanavičiusPuolėjas1997-07-2717364300
15Armandas LapinskasPuolėjas1997-08-1817468121
Giedrius SungailaPuolėjas1992-07-1317078200
Andrius TrimailovasPuolėjas1989-01-0117777000
Šarūnas BogdanavičiusPuolėjas1980-01-0117380100

Sezono įvykiai (Kauno MFL 8x8, 2017 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12017-05-161Nemunas - Extreem2:2
22017-05-232Nemunas - Pozityvūs2:5
32017-05-303Nemunas - Baltic Transline1:3
42017-06-065Nemunas - FK Nadruvis0:2
52017-06-136FK Mėgėjai - Nemunas4:1
62017-06-157Nemunas - Sparta0:7
72017-06-277Nemunas - Baltic Transline1:6
82017-07-049Nemunas - FK Mėgėjai1:3
92017-07-1110Nemunas - Extreem4:2
102017-07-1310Nemunas - Pozityvūs2:4
112017-07-1811Sparta - Nemunas3:0
122017-07-2612Nemunas - FK Nadruvis0:3

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasNemunas121461Detali istorija
Kauno MFL 8x82016 m. sezonasNemunas91020Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Sparta1211105512+4334
2FC Garliavos United128222718+926
3Baltic Transline124441512+316
4Pozityvūs124262126-514
5FK Nadruvis124261725-814
6FK Mėgėjai124261828-1014
7Patriotai1201111446-321

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
Turas 12

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
FotoInformacija
Giedrius Savukaitis Komanda:Sparta
16 Varžybų:11
Naglis Balčiūnas Komanda:Sparta
8 Varžybų:9
Erikas Paškevičius Komanda:Sparta
8 Varžybų:12
Rytis Gaidys Komanda:Sparta
8 Varžybų:11
Andrius Alekna Komanda:Baltic Transline
7 Varžybų:12
Paulius Žukovas Komanda:Pozityvūs
6 Varžybų:12
Domas Andreikėnas Komanda:FC Garliavos United
6 Varžybų:11
Dainius Bartašiūnas Komanda:FK Mėgėjai
5 Varžybų:5
Edvinas Korys Komanda:FK Nadruvis
5 Varžybų:3
Andrejus Lepševičius Komanda:Patriotai
5 Varžybų:7

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
FotoInformacija
Romanas Ingaunis Komanda:Pozityvūs
0 4
Marius Ališauskas Komanda:Patriotai
0 3
Paulius Žukovas Komanda:Pozityvūs
0 3
Deividas Karlauskas Komanda:FC Garliavos United
0 3
Andrius Alekna Komanda:Baltic Transline
0 3
Tomas Vaičiūnas Komanda:Patriotai
2 0
Audrius Petraška Komanda:Baltic Transline
1 1
Arvydas Vidutis Komanda:FC Garliavos United
0 2
Artūras Matulionis Komanda:FC Garliavos United
0 2
Povilas Minkevičius Komanda:Baltic Transline
0 2
Gruodis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Mūsų partneriai: