Nemunas

(Kauno MFL 8x8, 2017 m. sezonas)
Vidutinis amžius: 32.04

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
5Darius RimkusVartininkas1987-04-1818499000
Simas JanauskasVartininkas1996-08-0419493200
82Ignas MedušauskasVartininkas1985-01-0116964000
2Ramūnas LukaševičiusGynėjas1983-10-0518198320
3Evaldas RimkusGynėjas1978-09-21200110000
9Marius KemežysGynėjas1982-07-1318280000
11Nerijus ŽagarasGynėjas1983-02-1817984110
12Tautvydas JasiūnasGynėjas1997-01-2718592000
80Domas DundulisGynėjas1984-01-01195100000
Tomas PažėraGynėjas1987-01-0119590000
Nerijus DaniulisGynėjas1972-06-2417586000
Žilvinas PoderisGynėjas1996-01-0118075010
Mindaugas ŠaliūnasGynėjas1975-01-0118296000
7Giedrius BušniauskasSaugas1982-03-1018888000
8Vytautas JanonisSaugas1981-09-1917583100
Deividas JacevičiusSaugas1975-01-0117875000
Egidijus DaračiusSaugas1984-01-0118488000
1Tomas JasiūnasPuolėjas1990-06-2917880000
13Lukas SilvanavičiusPuolėjas1997-07-2717364300
15Armandas LapinskasPuolėjas1997-08-1817468121
Šarūnas BogdanavičiusPuolėjas1980-01-0117380100
Giedrius SungailaPuolėjas1992-07-1317078200
Andrius TrimailovasPuolėjas1989-01-0117777000

Sezono įvykiai (Kauno MFL 8x8, 2017 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12017-05-161Nemunas - Extreem2:2
22017-05-232Nemunas - Pozityvūs2:5
32017-05-303Nemunas - Baltic Transline1:3
42017-06-065Nemunas - FK Nadruvis0:2
52017-06-136FK Mėgėjai - Nemunas4:1
62017-06-157Nemunas - Sparta0:7
72017-06-277Nemunas - Baltic Transline1:6
82017-07-049Nemunas - FK Mėgėjai1:3
92017-07-1110Nemunas - Extreem4:2
102017-07-1310Nemunas - Pozityvūs2:4
112017-07-1811Sparta - Nemunas3:0
122017-07-2612Nemunas - FK Nadruvis0:3

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasNemunas121461Detali istorija
Kauno MFL 8x82016 m. sezonasNemunas91020Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Sparta129123812+2628
2Pozityvūs128042916+1324
3FK Nadruvis127232113+823
4Baltic Transline127052616+1021
5FK Mėgėjai124171527-1213
6Extreem123182237-1510
7Nemunas1211101444-304

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
Turas 12

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
FotoInformacija
Giedrius Savukaitis Komanda:Sparta
13 Varžybų:12
Paulius Sirotavičius Komanda:Pozityvūs
10 Varžybų:7
Julius Kizla Komanda:Extreem
9 Varžybų:12
Vytautas Vaškevičius Komanda:Extreem
9 Varžybų:12
Mantas Vaičys Komanda:Pozityvūs
6 Varžybų:7
Deividas Vizgirda Komanda:Sparta
5 Varžybų:5
Lukas Trijonis Komanda:Baltic Transline
5 Varžybų:7
Mantas Rastorgujevas Komanda:FK Nadruvis
5 Varžybų:12
Joris Ribikauskas Komanda:FK Mėgėjai
5 Varžybų:8
Edvinas Korys Komanda:FK Nadruvis
4 Varžybų:3

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
FotoInformacija
Vytautas Vaškevičius Komanda:Extreem
0 4
Laimis Gaidelis Komanda:Extreem
2 1
Marius Jakštas Komanda:Pozityvūs
0 3
Artūras Armonas Komanda:Baltic Transline
0 3
Lukas Žukauskas Komanda:Pozityvūs
0 3
Rytis Gaidys Komanda:Sparta
1 1
Darius Klevinskas Komanda:Extreem
1 1
Arvydas Vidutis Komanda:FK Mėgėjai
1 1
Romanas Ingaunis Komanda:Pozityvūs
1 1
Armandas Lapinskas Komanda:Nemunas
1 1
Sausis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Mūsų partneriai: