Apie mus
Nuostatai
Kontaktai
Tinklalaidės
Drausminės nuobaudos
Žaidėjų perėjimai
MFL Rekordai
Komandų reitingas
Teisėjai
Stadionai
MFL
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
MFL Taurė
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
MFL Supertaurė
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Kings League
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Vasaros MFL
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Žiemos MFL
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Oniksas CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Varžybų informacija
FK Tera
Žiemos MFL 2018 žiema
2018-02-14 19:00:00
Stadionas:
II "Fanų" ketvirtis
Teisėjai:
Gediminas Macevičius
3:8
SKK Oniksas
Įvarčiai
0:1 03:00
Vitalij Ivanovskij
0:2 07:00
Arminas Lapinskas
0:3 13:00
Aivaras Brindza
0:4 16:00
Vitalij Ivanovskij
Dmitrij Litvinov
0:5 18:00
Ovidijus Požela
1:5 20:00
Ovidijus Požela
2:5 31:00
2:6 42:00
Arminas Lapinskas
Ovidijus Požela
3:6 46:00
3:7 47:00
Aivaras Brindza
3:8 48:00
Oleg Ivanovskij
Įspėjimai
Vitalij Ivanovskij
Varžybose dalyvavo
Sergėjus Vasiljevas
Aleksejus Kliosovas
Vadim Švaikevič
Igor Petrovičev
Ovidijus Požela
Sergej Vasiljev
Artūras Lebedevas
Dmitrij Litvinov
Tomas Skinder
Liudas Velička
Edvardas Ruskan
Almantas Tamulionis
Audrius Ruželė
Nerijus Masėnas
Vitalij Ivanovskij
Aivaras Brindza
Matas Davidonis
Arminas Lapinskas
Oleg Ivanovskij
Varžybų istorija
Data
Turnyras
Sezonas
Komandos
Rezultatas
2017-12-20
Žiemos MFL
2018 žiema
SKK Oniksas
-
FK Tera
5:3
2017-02-08
Žiemos MFL
2017 žiema
FK Tera
-
SKK Oniksas
2:5
2016-12-21
Žiemos MFL
2017 žiema
SKK Oniksas
-
FK Tera
3:4
Turnyrinė lentelė
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
V
Komanda
R
Per
Lyg
Pra
+
-
+/-
T
1
El Dorado
2
2
0
0
11
2
+9
6
2
FK Alytis
2
2
0
0
11
6
+5
6
3
FK Eagle Team - Setaltas
2
2
0
0
10
7
+3
6
4
FK Fortitudo
2
1
0
1
10
9
+1
3
5
FK Grija
2
1
0
1
10
9
+1
3
6
FK Dinamika
2
1
0
1
6
8
-2
3
7
FM Vilniaus Vytis
2
1
0
1
6
8
-2
3
8
FC Žalia Raudona
3
1
0
2
10
13
-3
3
9
VU MIF
3
0
0
3
7
12
-5
0
10
VRFM
2
0
0
2
4
11
-7
0
Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
Turas 3
Data
Šeimininkai
R
Svečiai
2024-04-25
FK Alytis
5:4
FC Žalia Raudona
2024-04-25
FK Fortitudo
4:5
FK Eagle Team - Setaltas
2024-04-25
FM Vilniaus Vytis
3:2
VU MIF
2024-04-25
VRFM
2:5
El Dorado
Rezultatyviausi žaidėjai
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
Foto
Informacija
Matas Radžiukynas
Komanda:
FC Žalia Raudona
5
Varžybų:
3
Edgaras Barysas
Komanda:
FK Alytis
4
Varžybų:
2
Ernest Plavskij
Komanda:
FK Grija
4
Varžybų:
2
Ernestas Pilypas
Komanda:
FK Fortitudo
3
Varžybų:
2
Gediminas Skrockas
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
3
Varžybų:
2
Tadas Švaikevičius
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
3
Varžybų:
2
Kostas Strielkūnas
Komanda:
FC Žalia Raudona
3
Varžybų:
3
Ignas Kunickas
Komanda:
VU MIF
3
Varžybų:
3
Daniel Gunevič
Komanda:
FK Dinamika
2
Varžybų:
1
Edvardas Nuobara
Komanda:
FK Dinamika
2
Varžybų:
1
Nedrausmingiausi žaidėjai
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
Foto
Informacija
Dariuš Jankovskij
Komanda:
FK Dinamika
1
0
Viktor Skrypnishenko
Komanda:
FK Dinamika
1
0
Vydmantas Kuzmickas
Komanda:
FK Fortitudo
0
1
Marius Škadauskas
Komanda:
FC Žalia Raudona
0
1
Rimvydas Strazdas
Komanda:
El Dorado
0
1
Gediminas Skrockas
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
0
1
Vaidotas Jarašius
Komanda:
VU MIF
0
1
Edvinas Mučinis
Komanda:
El Dorado
0
1
Balandis 2024
Pr
An
Tr
Kt
Pn
Št
Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Mūsų partneriai: