Varžybų informacija

WorldOne United
MFL 2019 metų sezonas
2019-06-27 19:40:00
Stadionas: III "Fanų" ketvirtis
Teisėjai: Kiril Sidorov

0:3


VU MIF

Šiose varžybose žaisti negali!
Daniel Šaputko

Įvarčiai
0:1 15:00 Nedas Suokas
0:2 22:00 Ignas Kunickas
0:3 39:00 Raigardas Balužis

Įspėjimai
40:00 Saulius Lipkevičius
Darius Leonavičius 41:00

Varžybose dalyvavo
Adrian Vicent Claramunt
Mantas Jankevičius
Mauro Alexis Battellini
Darius Leonavičius
Artūras Osinskis
Victor Cachay Grande
Ignas Keras
Saulius Lipkevičius
Teodoras Jočys
Ignas Kunickas
Edgaras Legus
Šarūnas Laurinavičius
Ernest Barkovski
Adomas Antanavičius
Tomas Strimaitis
Nedas Suokas
Raigardas Balužis
Deivydas Voroneckis

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2023-08-24MFL2023 metų sezonasWorldOne United - VU MIF1:5
2023-05-22MFL2023 metų sezonasVU MIF - WorldOne United7:3
2022-06-30MFL2022 metų sezonasVU MIF - WorldOne United1:2
2022-05-05MFL2022 metų sezonasWorldOne United - VU MIF1:5
2022-04-07MFL Taurė2022 metaiWorldOne United - VU MIF1:10
2021-09-09MFL2021 metų sezonasWorldOne United - VU MIF2:3
2021-06-10MFL2021 metų sezonasVU MIF - WorldOne United10:4
2020-09-14MFL2020 metų sezonasVU MIF - WorldOne United0:1
2020-08-20MFL2020 metų sezonasWorldOne United - VU MIF1:3
2019-04-11MFL2019 metų sezonasVU MIF - WorldOne United5:2

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado110060+63
2FK Alytis110062+43
3FK Fortitudo110064+23
4FK Eagle Team - Setaltas110053+23
5FK Grija2101109+13
6FK Dinamika210168-23
7FC Žalia Raudona210168-23
8FM Vilniaus Vytis100136-30
9VU MIF200259-40
10VRFM100126-40

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 2

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ernest Plavskij Komanda:FK Grija
4 Varžybų:2
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
3 Varžybų:2
Augustas Trinkūnas Komanda:FK Alytis
2 Varžybų:1
Osvaldas Čipkus Komanda:El Dorado
2 Varžybų:1
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
2 Varžybų:1
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
2 Varžybų:1
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
2 Varžybų:1
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
2 Varžybų:2
Paulius Obolevičius Komanda:El Dorado
2 Varžybų:1
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
2 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Vaidotas Jarašius Komanda:VU MIF
0 1
Rimvydas Strazdas Komanda:El Dorado
0 1
Marius Škadauskas Komanda:FC Žalia Raudona
0 1
Balandis   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Mūsų partneriai: