Varžybų informacija

WorldOne United
MFL 2023 metų sezonas
2023-04-20 21:00:00
Stadionas: III "Fanų" ketvirtis
Teisėjai: Yuriy Soloyov

2:4


MSC

Šiose varžybose žaisti negali!
Kristian Tankevic

Įvarčiai
0:1 14:00 Gustas Gutkovas
Rytis Pritulskis1:1 23:00
Rytis Pritulskis2:1 26:00
Aleksandr Kormakov2:2 38:00
2:3 47:00 Gustas Gutkovas
2:4 50:00 Klaidas Ivanauskis

Įspėjimai
Oleksandr Saprykin 40:00

Varžybose dalyvavo
Edgar Vrublevski
Oleksandr Saprykin
Elvis Žaldaris
Aleksandr Kormakov
Artūras Kodis
Artūras Osinskis
Anton Prokopovič
Rytis Pritulskis
Victor Cachay Grande
Edvinas Regelskis
Denis Hulaha
Edgaras Butkevičius
Rokas Garifovas
Domas Mikulskis
Klaidas Ivanauskis
Airidas Sidaravičius
Adomas Kripas
Eimantas Mongirdas
Denas Danyla
Gustas Gutkovas
Paulius Baradinskas

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2024-06-13MFL2024 metų sezonasWorldOne United - MSC1:6
2023-07-27MFL2023 metų sezonasMSC - WorldOne United5:3
2022-08-29MFL2022 metų sezonasWorldOne United - MSC4:3
2022-04-28MFL2022 metų sezonasMSC - WorldOne United3:7
2021-08-26MFL2021 metų sezonasWorldOne United - MSC1:3
2021-07-08MFL2021 metų sezonasMSC - WorldOne United0:4
2020-08-27MFL2020 metų sezonasMSC - WorldOne United3:5
2020-06-11MFL2020 metų sezonasWorldOne United - MSC0:2
2019-10-17MFL2019 metų sezonasMSC - WorldOne United4:5
2019-03-28MFL2019 metų sezonasWorldOne United - MSC1:2
2018-09-13MFL2018 metų sezonasWorldOne United - MSC3:9
2018-04-12MFL2018 metų sezonasMSC - WorldOne United5:2
2016-01-21Žiemos MFL2016 žiemaMSC - WorldOne United2:6
2015-08-27Vasaros MFL2015 m. vasaraWorldOne United - MSC1:9
2015-04-23MFL2015 metų sezonasMSC - WorldOne United9:4

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado87013214+1821
2FK Eagle Team - Setaltas86023120+1118
3FK Alytis85123622+1416
4VRFM84132824+413
5FC Žalia Raudona84133027+313
6FK Fortitudo83322720+712
7FK Grija84043431+312
8FM Vilniaus Vytis82152745-187
9FK Dinamika81072046-263
10VU MIF80171834-161

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 10

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
10 Varžybų:6
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
10 Varžybų:7
Titas Vitukynas Komanda:FK Alytis
8 Varžybų:7
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
8 Varžybų:8
Artūras Borščevskis Komanda:FK Grija
8 Varžybų:8
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
7 Varžybų:7
Ernestas Pilypas Komanda:FK Fortitudo
7 Varžybų:8
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
7 Varžybų:8
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
7 Varžybų:7
Simas Kartočius Komanda:FK Fortitudo
6 Varžybų:7

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
1 1
Viačeslav Rodevič Komanda:VRFM
0 2
Rolandas Leliukas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Marius Linkevičius Komanda:FK Alytis
0 2
Edgard Karužel Komanda:FK Grija
0 2
Robert Šuškevič Komanda:FC Žalia Raudona
0 2
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Romuald Kliukoit Komanda:FK Grija
1 0
Birželis   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: