Varžybų informacija

FK Riešė
MFL 2017 metų sezonas
2017-10-19 19:30:00
Stadionas: I "Fanų" ketvirtis
Teisėjai: Vitalij Gomolko

1:2


El Dorado

Šiose varžybose žaisti negali!
Edvinas Mučinis

Įvarčiai
Denis Vlasov1:0 21:00
1:1 37:00 Povilas Junevičius
1:2 43:00 Nikita Juščenko

Įspėjimai
Denis Vlasov 32:00
34:00 Nikita Juščenko

Varžybose dalyvavo
Paulius Miežonis
Deividas Petravičius
Vitalijus Fiodorovas
Ivan Simonov
Aleksandras Razanovičius
Andrej Kitov
Kęstutis Balčiūnas
Denis Vlasov
Viktor Sluchov
Deividas Blaževičius
Tomas Guiskis
Karolis Čiepa
Edgar Fedorovič
Povilas Junevičius
Martynas Rašinskas
Nikita Juščenko
Marius Budvytis
Darius Pupliauskas
Deivydas Piliukaitis
Marius Motiejūnas
Tomas Molnikas

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2019-09-19MFL2019 metų sezonasFK Riešė - El Dorado1:3
2019-06-01MFL Taurė2019 metaiEl Dorado - FK Riešė10:1
2019-05-02MFL2019 metų sezonasEl Dorado - FK Riešė8:3
2018-08-30MFL2018 metų sezonasFK Riešė - El Dorado2:3
2018-03-29MFL2018 metų sezonasEl Dorado - FK Riešė0:0
2017-05-11MFL2017 metų sezonasEl Dorado - FK Riešė2:1
2016-10-06MFL2016 metų sezonasFK Riešė - El Dorado4:4
2016-09-01MFL2016 metų sezonasFK Riešė - El Dorado1:1
2016-04-14MFL2016 metų sezonasEl Dorado - FK Riešė6:0
2015-07-30Vasaros MFL2015 m. vasaraFK Riešė - El Dorado3:10
2015-01-14Žiemos MFL2015 žiemaFK Riešė - El Dorado3:6

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado6600259+1618
2FC IndEx65012216+615
3GREEN TOWN - FK Eagle Team64112817+1113
4Maracana64112214+813
5SKK Oniksas - TEC63031716+19
6FK Rytas62042023-36
7FK Eksperimentas6204816-86
8FK Fortitudo61051218-63
9FK Polivektris61051324-113
10FK Rotalis6105923-143

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 6

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
11 Varžybų:5
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
7 Varžybų:6
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
6 Varžybų:6
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
5 Varžybų:4
Tomas Skinder Komanda:FK Polivektris
5 Varžybų:6
Jevgenij Učajev Komanda:Maracana
5 Varžybų:6
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
5 Varžybų:5
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
5 Varžybų:6
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
4 Varžybų:5
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
4 Varžybų:3

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Vytautas Zemleckas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Sergej Viliavin Komanda:FK Rotalis
0 1
Vladimir Zadneprovskij Komanda:FC IndEx
0 1
Saulius Legetavičius Komanda:Maracana
0 1
Ernest Plavskij* Komanda:FK Eksperimentas
0 1
Rugpjūtis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Mūsų partneriai: