Apie mus
Nuostatai
Kontaktai
Tinklalaidės
Drausminės nuobaudos
Žaidėjų perėjimai
MFL Rekordai
Komandų reitingas
Teisėjai
Stadionai
MFL
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
MFL Taurė
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
MFL Supertaurė
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Kings League
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Vasaros MFL
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Žiemos MFL
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Oniksas CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Varžybų informacija
Inter Vilnius
Oniksas CUP 2024 m. turnyras
2024-04-05 20:04:00
Stadionas:
Sportima
Teisėjai:
3:4
SKK Oniksas
Įvarčiai
0:1 03:00
Abdo Zein-al-Abedeen
Esteban Valencia
1:1 06:00
1:2 22:00
Valerij Krasockij
1:3 25:00
Jevgenij Učajev
Esteban Valencia
2:3 26:00
Pedro Chonata
3:3 32:00
3:4 38:00
Jevgenij Učajev
Varžybose dalyvavo
Federico Jaime
Esteban Valencia
Pedro Chonata
Gustavo Terrones
Mantas Virbickas
Vilius Virbickas
Raul Martinez Gomez
Joshua Joshua Laface
Marcelo Alcaraz
Tomas Lescano
Matias Mancheno
Augusto Napoleon
Franklin Caiza
Andres Valencia
Elias Lescano
Renato Tantalean
Andrea Pignatelli
Benjamín Urbanavičius-Heredia
Simon Simon Ntumba
Edvardas Ruskan
Saulius Legetavičius
Igor Pavliukovič
Audrius Ruželė
Abdo Zein-al-Abedeen
Ignas Griškonis
Ignas Valbasas
Deividas Linauskas
Vitalij Ivanovskij
Oleg Ivanovskij
Aurimas Baubkus
Valerij Krasockij
Arminas Lapinskas
Jevgenij Učajev
Varžybų istorija
Data
Turnyras
Sezonas
Komandos
Rezultatas
2024-04-05
Oniksas CUP
2024 m. turnyras
SKK Oniksas
-
Inter Vilnius
5:7
Turnyrinė lentelė
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
V
Komanda
R
Per
Lyg
Pra
+
-
+/-
T
1
El Dorado
2
2
0
0
11
2
+9
6
2
FK Alytis
2
2
0
0
11
6
+5
6
3
FK Eagle Team - Setaltas
2
2
0
0
10
7
+3
6
4
FK Fortitudo
2
1
0
1
10
9
+1
3
5
FK Grija
2
1
0
1
10
9
+1
3
6
FK Dinamika
2
1
0
1
6
8
-2
3
7
FM Vilniaus Vytis
2
1
0
1
6
8
-2
3
8
FC Žalia Raudona
3
1
0
2
10
13
-3
3
9
VU MIF
3
0
0
3
7
12
-5
0
10
VRFM
2
0
0
2
4
11
-7
0
Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
Turas 3
Data
Šeimininkai
R
Svečiai
2024-04-25
FK Alytis
5:4
FC Žalia Raudona
2024-04-25
FK Fortitudo
4:5
FK Eagle Team - Setaltas
2024-04-25
FM Vilniaus Vytis
3:2
VU MIF
2024-04-25
VRFM
2:5
El Dorado
Rezultatyviausi žaidėjai
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
Foto
Informacija
Matas Radžiukynas
Komanda:
FC Žalia Raudona
5
Varžybų:
3
Edgaras Barysas
Komanda:
FK Alytis
4
Varžybų:
2
Ernest Plavskij
Komanda:
FK Grija
4
Varžybų:
2
Artur Juchno
Komanda:
El Dorado
3
Varžybų:
2
Gediminas Skrockas
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
3
Varžybų:
2
Tadas Švaikevičius
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
3
Varžybų:
2
Kostas Strielkūnas
Komanda:
FC Žalia Raudona
3
Varžybų:
3
Ignas Kunickas
Komanda:
VU MIF
3
Varžybų:
3
Ernestas Pilypas
Komanda:
FK Fortitudo
3
Varžybų:
2
Daniel Gunevič
Komanda:
FK Dinamika
2
Varžybų:
1
Nedrausmingiausi žaidėjai
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
Foto
Informacija
Viktor Skrypnishenko
Komanda:
FK Dinamika
1
0
Dariuš Jankovskij
Komanda:
FK Dinamika
1
0
Rimvydas Strazdas
Komanda:
El Dorado
0
1
Gediminas Skrockas
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
0
1
Vaidotas Jarašius
Komanda:
VU MIF
0
1
Giedrus Šablinskas
Komanda:
El Dorado
0
1
Vydmantas Kuzmickas
Komanda:
FK Fortitudo
0
1
Marius Škadauskas
Komanda:
FC Žalia Raudona
0
1
Balandis 2024
Pr
An
Tr
Kt
Pn
Št
Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Mūsų partneriai: