Varžybų informacija

FC Žalia Raudona
MFL 2019 metų sezonas
2019-06-27 20:40:00
Stadionas: IV "Fanų" ketvirtis
Teisėjai: Danielius Minkovskij

2:3


FK Eksperimentas

Šiose varžybose žaisti negali!
Tomas Čeliauskas

Įvarčiai
Ronaldas Nagrockis1:0 07:00
1:1 28:00 Ernest Plavskij
Ronaldas Nagrockis2:1 29:00
2:2 34:00 Audrius Šakauskis
2:3 45:00 Andrius Kvietkauskas

Įspėjimai
Ignas Brazinskas 50:00

Varžybose dalyvavo
Utku Boyra
Jaroslavas Medvedevas
Vaidas Melnikas
Raimundas Keršulis
Arnas Grygalis
Rokas Stasevičius
Marius Škadauskas
Virgilijus Žutautas
Ignas Brazinskas
Ronaldas Nagrockis
Darius Kareiva
Andrius Kvietkauskas
Stasys Kvietkauskas
Renatas Šinkevičius
Artiom Makarov
Ernest Plavskij
Edgaras Kalkys
Robertas Baranovskis
Audrius Šakauskis
Edvin Moroz

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2021-06-10MFL2021 metų sezonasFK Eksperimentas - FC Žalia Raudona6:6
2019-04-11MFL2019 metų sezonasFK Eksperimentas - FC Žalia Raudona2:4
2018-09-06MFL2018 metų sezonasFK Eksperimentas - FC Žalia Raudona1:3
2018-04-05MFL2018 metų sezonasFC Žalia Raudona - FK Eksperimentas4:10

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team54013117+1412
2FK Fortitudo5401157+812
3SKK Oniksas - TEC53022018+29
4Maracana53021416-29
5FC IndEx52121216-47
6FK Dinamika52031617-16
7FK Rytas5104720-133
8El Dorado5014610-41

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 5

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
9 Varžybų:4
Justinas Baltrimavičius Komanda:FK Dinamika
9 Varžybų:5
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
8 Varžybų:4
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
6 Varžybų:4
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
5 Varžybų:4
Deividas Linauskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
5 Varžybų:4
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
5 Varžybų:5
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
4 Varžybų:4
Laurynas Danielius Komanda:FK Fortitudo
4 Varžybų:5
Simonas Stankevičus Komanda:SKK Oniksas - TEC
3 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 1
Vilius Jankūnas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 0
Vytautas Želvys Komanda:FK Fortitudo
0 1
Darius Jankovskij Komanda:FK Dinamika
0 1
Maksimas Bechterevas Komanda:FC IndEx
0 1
Oleg Krasilnikov Komanda:FC IndEx
0 1
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 1
Mark Bogdevič Komanda:FK Rytas
0 1
Dmitrij Raksa Komanda:FC IndEx
0 1
Sergej Viliavin Komanda:FK Dinamika
0 1
Birželis   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Mūsų partneriai: