Varžybų informacija

FK Rytas
MFL 2019 metų sezonas
2019-05-02 19:40:00
Stadionas: II "Fanų" ketvirtis
Teisėjai: Dalius Ramanauskas

6:1


SKK Oniksas - TEC

Šiose varžybose žaisti negali!
Eduardas Tučinskis

Įvarčiai
Aivydas Ruškys1:0 15:00
Aivydas Ruškys2:0 25:00
Valdemar Šaveiko3:0 29:00
Valdemar Šaveiko4:0 30:00
4:1 43:00 Leonid Lisovskij
Aivydas Ruškys5:1 44:00
Aivydas Ruškys6:1 49:00

Įspėjimai
Valdemar Šaveiko 13:00

Varžybose dalyvavo
Marek Novosielskij*
Valdemar Šaveiko
Grigorij Kisel
Dominik Stankevič
Deividas Petravičius
Aivydas Ruškys
Kasparas Naskauskas
Albertas Šaveiko
Andrius Mačėnas
Edvardas Ruskan
Vitalij Ivanovskij
Almantas Tamulionis
Abdo Zein-al-Abedeen
Aurimas Baubkus
Justas Orantas
Oleg Ivanovskij
Leonid Lisovskij
Arminas Lapinskas

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2021-09-16MFL2021 metų sezonasSKK Oniksas - TEC - FK Rytas4:8
2021-08-19MFL2021 metų sezonasFK Rytas - SKK Oniksas - TEC3:4
2021-06-17MFL2021 metų sezonasSKK Oniksas - TEC - FK Rytas5:5
2020-10-22MFL2020 metų sezonasSKK Oniksas - TEC - FK Rytas1:3
2020-06-11MFL2020 metų sezonasFK Rytas - SKK Oniksas - TEC1:3
2019-09-19MFL2019 metų sezonasSKK Oniksas - TEC - FK Rytas2:2
2018-08-30MFL2018 metų sezonasSKK Oniksas - TEC - FK Rytas4:3
2018-06-07MFL Taurė2018 metaiFK Rytas - SKK Oniksas - TEC3:2
2018-03-29MFL2018 metų sezonasFK Rytas - SKK Oniksas - TEC6:1
2017-09-07MFL2017 metų sezonasFK Rytas - SKK Oniksas - TEC3:4
2017-04-06MFL2017 metų sezonasSKK Oniksas - TEC - FK Rytas0:1

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team21144310858+5046
2FK Fortitudo2113268553+3241
3Maracana2110297584-932
4FK Dinamika2192109096-629
5FC IndEx218496385-2228
6SKK Oniksas - TEC2173118393-1024
7El Dorado2163125058-821
8FK Rytas2162135986-2720

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 21

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
28 Varžybų:18
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
21 Varžybų:18
Justinas Baltrimavičius Komanda:FK Dinamika
21 Varžybų:14
Darius Jankovskij Komanda:FK Dinamika
21 Varžybų:18
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
19 Varžybų:14
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
19 Varžybų:17
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
18 Varžybų:17
Albertas Šaveiko Komanda:FK Rytas
17 Varžybų:15
Ignas Griškonis Komanda:SKK Oniksas - TEC
17 Varžybų:18
Laurynas Danielius Komanda:FK Fortitudo
17 Varžybų:21

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ignas Griškonis Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 4
Robertas Vrublevskis Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Saulius Legetavičius Komanda:Maracana
1 2
Giedrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
1 2
Dmitrij Raksa Komanda:FC IndEx
0 3
Darius Baltiejus Jr Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 3
Martynas Misevičius Komanda:FK Fortitudo
1 1
Matas Venslauskas Komanda:FK Fortitudo
1 1
Vilius Jankūnas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 1
Gruodis   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: